Pirmklasniekiem dāvinās grāmatu “Liepājas pēdas Latvijas vēsturē”

Šogad Liepājas skolu pirmklasnieki saņems krāsojamo grāmatiņu “Liepājas pēdas Latvijas vēsturē”, kas veltīta Latvijas 90. gadadienai. Ilustrāciju autors ir mākslinieks Vilnis Bulavs.

Krāsojamās grāmatiņas 16 lappusēs attēlotas pazīstamas Liepājas vēsturiskās vietas, kuras atgādina par laiku, kad Liepāja pusgadu bija Latvijas galvaspilsēta, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Katrā lappusē ar uzmanības zīmi izcelti satiksmes drošības noteikumi, kuri būtu jāievēro, dodoties apskatīt uzzīmētos objektus. Šādu grāmatu Liepājas dome sagatavojusi un laidusi klajā jau sesto reizi, bet otro gadu to veido, sadarbojoties ar mākslinieku V. Bulavu. Grāmata izdota 2000 eksemplāros.

Mākslinieks stāsta, ka grāmatā attēloti trīs personāži, kuri izstaigā vēsturisko maršrutu. Deviņdesmitgadīgais Valdonkulis izstaigā Liepāju kopā ar deviņgadīgo Kārlīti un viņa māsu Dacīti, kura šogad uzsāks skolas gaitas. V. Bulavs arī pats izstaigājis vēsturiskās vietas un fotografējis tās, lai zīmējums izdotos precīzāks.

Pievieno komentāru

Liepājā