Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pirmklasnieki no Liepājas domes saņems 20 latus

Šogad pirmo reizi vecāki, kuru bērni uzsāks mācības pirmajā klasē kādā no Liepājas vispārizglītojošām skolām, piešķirs 20 latu pabalstu mācību līdzekļu iegādei neatkarīgi no bērna deklarētās dzīvesvietas, ziņo Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.
 
Tā kā daudzi vecāki jau sākuši interesēties par šo pabalstu saņemšanu, Sociālais dienests atgādina, ka pabalstu izmaksa notiks septembrī, kad būs nokomplektētas visas pirmās klases un apkopoti dati par pirmklasniekiem.

Domes Saistošie noteikumi paredz, ka pabalstu vecāki saņem savā bankas kontā septembrī un oktobrī.
 
Pirmklasnieku vecāki pirmajā skolas dienā, pavadot savus bērnus uz skolu, aicināti ņemt līdzi arī bankas konta datus, lai varētu skolā uzreiz aizpildīt iesniegumu pirmklasnieka pabalsta saņemšanai. Sociālais dienests pēc Izglītības pārvaldes iesniegtajiem datiem sagatavos pirmklasnieku pabalstu saņēmēju sarakstu, lai no 9. septembra varētu uzsākt pabalstu izmaksu. Bērni no daudzbērnu ģimenēm, kuri uzsāks mācības pirmajā klasē, saņems tikai viena veida pabalstu 20 latu apmērā - tas nebūs iekļauts akcijas "Skolas soma" izmaksājamo pabalstu sarakstos.

Pievieno komentāru

Liepājā