Pievilina nākamos audzēkņus

Šodien līdz pulksten 18 Liepājas tirdzniecības nama “Kurzeme” pirmā stāva vestibilā var iepazīties ar Liepājas Būvamatniecības vidusskolas piedāvātajām izglītības iespējām un audzēkņu darbiem.

“Ceram, ka vairāk nāks interesēties nākamie audzēkņi,” neslēpj Liepājas Būvamatniecības vidusskolas galdniecības skolotājs Viktors Šulcs. Izstāde bija apskatāma arī ceturtdien, tad vairāk nākuši potenciālo audzēkņu vecāki.

Skola galdniecības ekspozīcijā izlikusi pirmā kursa audzēkņu veidotās birstes, cirvju un āmuru kātus. Otrā kursa audzēkņu izgatavotos krēslus un paplātes, kā arī ķeblīšus, ko puiši veidojuši eksaminācijas darbā, beidzot skolu. “Tādi jāuztaisa četru stundu laikā,” piebilst V. Šulcs, norādot, ka ekspozīciju papildinās arī metāla izstrādājumi.

Izstādē izlikti arī stendi ar aprakstiem par skolas piedāvātajām izglītības programmām. Šobrīd skola piedāvā jauniešu apmācību trīs virzienos: būvniecība, kokapstrāde, metālapstrāde. Pieprasītākā profesija pēdējos gados gan no uzņēmēju, gan audzēkņu puses esot būvnieks.

29. novembrī skola savus bijušos audzēkņus aicinās uz savu 50. pastāvēšanas gadadienas salidojumu.

Pievieno komentāru

Liepājā