Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piesakās trīs pretendenti tramvaja līnijas renovācijai

2. aprīlī SIA "Liepājas tramvajs" iepirkumu komisija atvēra pretendentu piedāvājumus atklātam konkursam tramvaja līnijas renovācijai Klaipēdas ielā, informē "Liepājas tramvajs".

Kopumā iesniegti trīs piedāvājumi. Dārgākais piedāvājums nācis no a/s "A.C.B." - 4 141 414,14 eiro (neskaitot PVN), kam seko SIA "Rīgas tilti" ar 3 719 194,63 eiro, trešais pretendents  - SIA "RBSSKALS Būvvadība" un SIA "Ceļu būvniecības sabiedrība "IGATE"" - ar 2 928 240,00 eiro lielu piedāvājumu.

Iepirkuma komisijas priekšsēdētājs Aigars Rauda vērsa komisijas uzmanību uz faktu, ka visi pretendenti iesnieguši finanšu piedāvājumus, tajos iekļaujot rezerves finansējumu, neparedzētiem darbiem atvēlēto 5% apmērā no pamata izmaksu tāmes.

Iepirkumu komisija par atklāta konkursa rezultātiem paziņos, kad būs izvērtēti visi saņemtie finanšu piedāvājumi.

Iepirkumu komisijas sastāvs - priekšsēdētājs Aigars Rauda, locekļi Eva Ciekurze un Ronalds Fricbergs.

Pievieno komentāru

Liepājā