Pieņem ekspluatācijā jaunu beramkravu noliktavu

Ceturtdien, 19. septembrī, Būvvaldes pieņemšanas komisija ekspluatācijā pieņēma būvobjektu – SIA „Baltic Biofuel Company”  beramkravu noliktavu Atslēdznieku ielā 16/18, informē sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Noliktava, kuras kopējā platība ir 991 kvadrātmetri, celta no tērauda kolonām, tās fasāde pildīta ar betona paneļiem, jumta metāla kopnes segtas ar profilētām segumu loksnēm. Pasūtītājs ir izbūvējis ūdens apgādes un kanalizācijas tīklus, ugunsaizsardzības sistēmu, kā arī sakārtojis dzelzceļa sliežu atzaru, lai pie noliktavas varētu piebraukt/padot dzelzceļa vagonus.

Noliktavā paredzēts fasēt kurināmā granulas eksportam uz Rietumeiropu un citiem tirgiem, pastāstīja SIA „Baltic Biofuel Company” valdes loceklis Edijas Sprūde. Uzņēmums jau ir iegādājies nepieciešamās iekārtas, ražošanu plānots uzsākt šā gada novembrī, kad iekārtas būs uzstādītas un pieregulētas.

Būvdarbi no Liepājas SEZ nomātajā teritorijā sākti 2012. gada oktobrī , to veica SIA firma „UPTK”, būvprojekta autors ir  SIA „Arhitekta G. Vīksnas birojs”, projektēšanas un būvniecības kopējās izmaksas ir Ls 435 000.

Jaunai beramkravu noliktavai blakus tuvākajos gados uzņēmums plānojis uzbūvēt papildu noliktavu platības.

Pievieno komentāru

Liepājā