Pieņem ekspluatācijā ietvju atjaunošanas darbus

Augustā un septembrī Būvvaldes pieņemšanas komisija ekspluatācijā pieņēmusi vairākus atjaunotus ietvju posmus, kas tagad nodrošina labāku piekļuvi īpašumiem vai sabiedriskajiem objektiem, vide te kļuvusi sakoptāka. Tādējādi arī šogad turpinājusies ietvju posmu pakāpeniska atjaunošana, kas pilsētā ir ļoti nepieciešama, informē Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Septembra sākumā ekspluatācijā pieņemta Turaidas ielas ietves pārbūve vairāk nekā viena kilometra garumā – no Imantas līdz Lazaretes ielai, bet pirms tam – citu ielu posmi, kuros darbi pabeigti.

Ietves, izmantojot betona bruģa klājumu un sakārtojot gan brauktuvju, gan ietvju apmales, šovasar atjaunotas:

    Klaipēdas ielā, iepretim ēkai Klaipēdas ielā 96;
    Toma iela posmā no L. Paegles līdz J. Janševska ielai;
    Uliha ielā, iepretim ēkai Nr.130;
    Jūras ielā, iepretim koncertzālei “Lielais dzintars”;
    Jaunā ielā, blakus Sv. Trīsvienības pareizticīgo katedrālei;
    Elizabetes ielas posmā starp Ziemeļu un Kviešu ielu;
    J. Dubelšteina ielā, iepretim  koncertzālei “Lielais dzintars”.

Atjaunoto visu ietvju posmu kopgarums sasniedz divus kilometrus.

Galvenais darbu apjoms ir izdarīts jūlijā un augustā, taču darbi ap koncertzāli esošajās ielās noritēja arī septembrī.

Ietvju posmu sakārtošana notika bruģa segumu uzturēšanas darbu ietvaros, izmantojot arī ietaupītos ziemas dienesta līdzekļus. Būvdarbu veicējs bija SIA “A - LAND”.

Šogad ietvju atjaunošanai piešķirtā nauda no ziemas dienesta līdzekļiem tomēr bija mazākā apjomā nekā iepriekšējā gadā. Salīdzinājumam, 2014. gadā no SIA “Komunālā pārvalde” puses notika ietvju posmu seguma renovācija 22  ielās aptuveni 4 kilometru garumā.

Šogad ietvju atjaunošana ir paveikta arī dažādu komunikāciju turētāju, piemēram, “Liepājas ūdens”, “Liepājas enerģija”, “Liepājas tramvajs”, īstenoto projektu un ES struktūrfondu līdzfinansēto uzņēmējdarbības infrastruktūras sakārtošanas projektu ietvaros, piemēram, Karostā un Meldru ielas apkaimē.

Pievieno komentāru

Liepājā