Pieņem ekspluatācijā bērnudārza "Margrietiņa" atjaunotās telpas

Būvvaldes komisija pagājušajā nedēļā ekspluatācijā pieņēma Liepājas pirmsskolas izglītības iestādes “Margrietiņa” atjaunotās telpas Siļķu ielā 16.

Ir pabeigta telpu atjaunošanas pirmā un 1d kārta, kas ietver apkures sistēmas pārbūvi visā ēkā, jauna siltummezgla izbūvi, pirmā stāva elektroinstalācijas un grīdu nomaiņu, personāla un divu mazāko bērnu grupiņu telpu (koridors, tualetes, guļamtelpas, ģērbtuves, rotaļu istabas)  remontu, informē "Komunālās pārvaldes" sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Pēc būvdarbiem 927,7 kvadrātmetru platībā ir nodrošināta kvalitatīva vide mazuļiem un pirmsskolas izglītības personālam.

Atbilstoši būvprojektam, ko izstrādājis SIA „V projekts”, pārbūve “Margrietiņas” telpās ir plānota 14 kārtās, t. sk., otrā stāva inženiertīklu un telpu pārbūve. Nākošās kārtas varētu īstenoties turpmāk, ja šim mērķim tiks piešķirti līdzekļi.

Iekštelpu pārbūves pirmais posms “Margrietiņā” sākās 2014. gada 26. oktobrī un ir pabeigts 2016. gada 12. februārī. Darbus veica SIA firma „UPTK”, būvuzraugs – Laimonis Dimants, autoruzraugs Uldis Vecvagars.

Kopējās izmaksas sasniedz 308 474,14 eiro ar PVN – šajā summā ir ietvertas projektēšanas,  uzraudzības un pārbūves izmaksas.

Pirms dažiem gadiem ar ES līdzfinansējumu ir veikta pirmsskolas izgītības iestādes “Margrietiņa” jumta nomaiņa, siltināta ēkas fasāde, veikti citi energoefektivitātes uzlabošanas darbi.

Pievieno komentāru

Liepājā