Piekto gadu pēc kārtas elektroniskās deju mūzikas cienītājus Liepājas pludmalē pulcēs festivāls "Shine Fest"

Šogad savu piecu gadu jubileju svinēs elektroniskās deju mūzikas festivāls „Shine Fest”, kas notiks 25. un 26. jūlijā, Liepājas pludmalē. „Shine Fest 2014” ir vadošais elektroniskās mūzikas festivāls Latvijā, kas notiek jau piekto gadu pēc kārtas Liepājā. Festivāls ir kļuvis par Latvijas elektroniskās mūzikas cienītāju un Liepājas pilsētas kultūras programmas neatņemamu sastāvdaļu – no dīdžeju setiem pludmales kafejnīcā “Shine Cafe” tas dažu gadu laikā ir izaudzis līdz Latvijā nozīmīgākajam elektroniskās mūzikas kopienas pasākumam. Festivāls „Shine Fest” ietver sevī plašu mūzikas stilu daudzveidību apvienojumā ar pozitīvu atmosfēru un neaizmirstamiem mirkļiem pašā Baltijas jūras krastā.

Šogad starptautiskais brīvdabas elektroniskās mūzikas festivāls norisināsies uz trim skatuvēm – lielās METAXA DANCE ARENA, skaļajā LIVE teltī un eksperimentālājā UNDERGROUND teltī. Tā apmeklētāji varēs baudīt 34 stundu NON STOP programmu, kas piedāvās dažādu stilu mūziku pat visprasīgākajām elektroniskās mūzikas gaumēm – tech house, techno, progressive house, break beat, drum’n’bass, dubstep, funk, jazz, līdz pat saulainiem reggae ritmiem un dzīvās mūzikas priekšnesumiem. Festivālā piedalīsies labākās pašmāju dīdžeju apvienības, savai komandai pieaicinot kolēģus no ārvalstīm.

 25. jūlijā no 21.00 līdz 06.00 Amber Muse rīkotajā pasākumā uzstāsies talantīgais producents Spin Science no Igaunijas, Amber Muse īpašnieki Taran & Lomov, ka arī Andre Crash & Laso, Dmi3, Max Mancho, Zazzy, Judzhen un atraktīvais Super Oganes. Savukārt 26. jūlijā stafeti pārņems viena no spēcīgākajām deju mūzikas komandām Platz Fur Tanz kopā ar neatkārtojamo Kseniju Kamikazi. Platz Fur Tanz komanda, kuras sastāvā ir Esoniq, Villy Roy, Sola, Nikulin, Johny Adroit un Ksenija Kamikaza sniegs apmeklētājiem house un tehno mūzikas ceļojumu. Šajā naktī pasākuma viesi būs tādi mākslinieki kā tagad Anglijā dzīvojošais DJ Beat, Lietuvas pārstāvis Yanik , Latvijas diskžokeji Kris Hovel, Guretsky un viens no talantīgākajiem house mūzikas producentiem Uppfade.

Skatuve ar nosaukumu Underground kopā ar Urban Soulz komandu būs interesanta lauzto ritmu cienītājiem, jo visa festivāla garumā varēs baudīt drum’n’bass, dubstep, jungle ritmus, ka arī reggae noskaņas. Savu dalību jau apstiprinājuši tādi dīdžeji ka Heed The Sound, Dj Cute, Judzhen, M/V, Chaozlevel un MC Slin no Igaunijas, MC Puffnutty no Krievijas, Slovar, Juritah, VTL, kā arī liepājnieki Nerone un Bodyhie.

Vieni no pērnā gada lielajiem māksliniekiem, live drum’n’bass gruppa Digital Digital no Igaunijas, atkal priecēs festivāla viesus uz LIVE skatuves. Digital Digital ar savu jauno programmu kāps uz skatuves 26. jūlijā, festivāla otrajā dienā.

Pilns mākslinieku saraksts tiks paziņots jau tuvākās nedēļas laikā.

Mūzika ir nozīmīgākā, taču ne vienīgā „Shine Fest” programmas sastāvdaļa – pasākuma organizatori būs parūpējušies, lai festivāla dalībnieki festivāla teritorijā saņem visu nepieciešamo - iespēju ieturēt maltīti, baudīt kokteiļus, sauļoties, nodoties sportiskām un radošām aktivitātēm. Dienas laikā festivāla apmeklētāji varēs piedalīties gan pludmales volejbola, gan pludmales mini futbola turnīros, apmeklēt dažādas radošās nodarbības, piedalīties atrakcijās. Šogad īpašā atmosfērā tiks pavadīta saulrieta stunda, organizējot to kā skaistu un atmiņā paliekošu piedzīvojumu.
Festivāla galvenais producents Nikita Viderkers par šī gada pasākuma atmosfēru stāsta: „Šogad, jubilejas gadā, kā galveno uzdevumu esam ir izvirzījuši nevis pārsteigt apmeklētājus ar lielajām pasaules zvaigznēm, bet radīt kvalitatīvu pasākumu ar daudz intīmāku atmosfēru, kādu nevar atrast lielajos festivālos. „Shine Fest” ir mūzikas notikums tiem, kurus vada mīlestība pret elektronisko deju mūziku un vēlme izbaudīt to daudz mājīgākā atmosfērā, izvairoties no mega festivālu apmeklētāju pūļiem. Festivāla piecu gadu jubileju vēlamies atzīmēt ar devīzi - draugu lokā, izmantojot to noskaņu, ko sniedz laba mūzika, vasara, pludmale un jūra.”

Festivāls norit 34 stundas NON STOP un divu dienu biļete, kas maksā tikai 15 EUR, sniegs iespēju izbaudīt šo piedzīvojumu pilnā apmērā. „Shine Fest” nodrošina arī telšu pilsētiņu blakus festivāla teritorijai. Divu dienu biļete ar telts vietu maksā 20 EUR. Biļetes var iegādāties Biļešu Serviss kasēs.

Informāciju sagatavoja: Gunta Skalberga

Pievieno komentāru

Liepājā