Piektdien Liepājā nestrādā tehniskās apskates stacija, kas pārbauda rallija automašīnas

Piektdien, 12.oktrobī, nestrādās Liepājas tehniskās apskates stacija, kas nodrošinās Eiropas rallija čempionāta posma “Rally Liepāja” sacīkšu auto tehniskās apskates.

Pateicoties iepriekšējo gadu profesionālai un sekmīgai sadarbībai, CSDD jau sesto reizi nodrošinās “Rally Liepāja” sacīkšu auto pārbaudes.

Liepājas un tās apkārtnes vieglo auto īpašnieki aicināti savu spēkratu tehnisko apskati veikt Grobiņas tehniskās apskates stacijā, Krasta ielā 12a, darba laiks: pulksten 8.30-17.00, kā arī jebkurā citā tehniskās apskates stacijā. Apskatei iespējams pieteikties arī iepriekš CSDD e-pakalpojumos https://e.csdd.lv/tapier/ vai pa tālruni 67025777. CSDD atgādina, ka apskati atļauts veikt arī pirms datuma, kas norādīts uz tehniskās apskates uzlīmes.

Savukārt transportlīdzekļu reģistrācijas un vadītāju kvalifikācijas pakalpojumus CSDD Liepājas nodaļā, Brīvības ielā 148, 12.oktobrī būs iespējams saņemt kā ierasts. Darba laiks: pulksten 8.30-17.00 (eksāmeni notiek pēc iepriekšēja pieraksta, tālrunis: 63489184).

Pievieno komentāru

Liepājā