Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piejūras pilsētu literārā akadēmija uzsāk savas darbības sesto gadu un aicina jaunus dalībniekus

Piektdien, 2. februārī, pulksten 16 Liepājas Universitātē, Kūrmājas prospektā 13, 205. auditorijā, Piejūras pilsētu literārā akadēmija (PPLA) uzsāk savas darbības sesto gadu.

Esošie un jaunie dalībnieki varēs iepazīties ar šī gada programmu un piedalīties dzejas un prozas meistardarbnīcā, informē rīkotāji.

Pirmajā nodarbībā PPLA koordinatore Kurzemē, Latvijas Rakstnieku savienības Liepājas nodaļas vadītāja, Liepājas Universitātes Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes lektore Linda Zulmane stāstīs par šajā gadā plānoto, aktualitātēm un iespējām. ''Būs arī radošā darbnīca, kurā darbosimies ar tekstu un tā variācijām. Šī nodarbība aizsāks lekciju un meistardarbnīcu kursu visa gada garumā,'' skaidro L. Zulmane.

Iepriekš PPLA aicināja savā pulkā jaunus dalībniekus, taču tie, kas vēl nav paspējuši pieteikties, to vēl var izdarīt, rakstot uz e-pastu zlinda@inbox.lv vai atnākot uz pirmo tikšanos. Lūgums dalībniekiem, kas nevarēs ierasties, rakstīt uz e-pastu, lai saņemtu turpmāko nodarbību plānu.

L. Zulmane nodarbības atsāk ar lielu prieku, jo Kultūras ministrija projektu ''Piejūras pilsētu literārā akadēmija'' ir atbalstījusi arī uz turpmākajiem trim gadiem: ''Tā tiek nodrošināta iespēja visiem, kas grib un var rakstīt, teorētiskās un praktiskās nodarbībās izglītoties bez maksas.'' Projektu pārstāv nodibinājums ''Via Cultura'', un tas tiek realizēts sadarbībā ar Latvijas Rakstnieku savienību, Liepājas Universitāti un Ventspils Starptautisko rakstnieku un tulkotāju māju.

Pievieno komentāru

Liepājā