Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pieejamas biļetes uz pavasarī gaidāmo jauniešu lielkoncertu ''LIEPĀJA izAICINA''

Liepājas pilsētas dzimšanas dienas priekšvakarā, 16. un 17. martā Liepājas Olimpiskā centra arēnā notiks jauniešu lielkoncerts ''LIEPĀJA izAICINA''.

''LIEPĀJA izAICINA'' būs unikāls un vēl nebijis jaunuzvedums, kas uz vienas skatuves pulcēs talantīgākos jauniešus no Liepājas un citām Latvijas pilsētām, tostarp Rīgas, Jelgavas, Ventspils, Ogres u.c. vietām, norāda rīkotāji. Koncertā piedalīsies vairāki viesmākslinieki, kuri tiks paziņoti jau nākamā gada janvārī. Vairāk nekā 200 dalībnieki vienosies kopīgā koncertprogrammā, kurā izskanēs jauniešiem nozīmīgi Latvijas autoru radīti skaņdarbi, īpaši šim notikumam komponēti jaundarbi, deju uzvedumi un citi pārsteigumi.

Lielkoncerts būs vērienīgākais un vienīgais valsts simtgadei veltītais populārās mūzikas notikums, kas tik kuplā skaitā pulcēs jauniešus. Tas ir unikāls projekts, kura plānošanā un organizēšanā arī ļauts iesaistīties pašiem jauniešiem. Kamēr ar pasākuma režisoru Intaru Rešetinu un Liepājas teātra dramaturģi Rasu Bugavičuti-Pēci notiek aktīvs darbs pie koncerta scenārija, citi jaunieši nododas grandiozas skatuves scenogrāfijas izveidei un pasākuma publicitātes plānošanai.

Kopumā lielkoncertā piedalīsies septiņi jauniešu kolektīvi no Liepājas un septiņi no citām Latvijas pilsētām:

* Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) stīgu grupa izaicinās Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas apvienoto ansambli;
* Liepājas Bērnu un jaunatnes centra mūsdienu deju studijas ''Rotaļa'' un ''Dzintari'' izaicinās Tukuma pilsētas deju studiju ''Demo'';
* LMMDV meiteņu koris izaicinās Ventspils meiteņu kori ''Nošu planētas'';
* Liepājas ielu vingrotāji ''Workout Generation'' izaicinās Ogres ielu vingrotājus ''Street Warriors'';
* Liepājas Pop/Rok skolas ansamblis izaicinās Kuldīgas BJC Ģitāristu ansambli;
* Liepājas BJC un LMMDV pūtēju orķestris ''Liepāja'' izaicinās Jelgavas 4. vidusskolas pūtēju orķestri ''Rota'';
* LMMDV Melngaiļskolas bigbends izaicinās ''City Jazz Big Band'' no Rīgas.

Biļetes uz pavasarī gaidāmajiem koncertiem nopērkamas visās ''Biļešu Serviss'' kasēs un internetā.

Pievieno komentāru

Liepājā