Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Piedāvā radošās ģimeņu nodarbības

Kopš pagājušā oktobra “Mākslas Pasāža RADI” regulāri piedāvā ģimenēm piedalīties Liepājas pilsētas Kultūras pārvaldes atbalstītā projektā “Radošās ģimeņu nodarbības un atvērtā tipa radošā bērnu rotaļu grupa”.

Projekts piedāvā vecākiem piedalīties psiholoģes Inetas Ozoliņas – Peses tematiskajās lekcijās, bet kopā ar bērniem  kopā radoši darboties praktiskajās nodarbībās. Nodarbības notiek piektdienu vakaros plkst. 18:00 Liepājas latviešu biedrības namā, 1.st. 110.telpā, ieeja no A.Pumpura ielas.

Projekta ietvaros vecākiem jau ir bijusi iespēja iepazīties ar tādām tematiskajām lekcijām kā “Mans iekšējais vecāks, pieaugušais un bērns”,“Bērna emocionālā attīstība”, “Psihes aizsardzības mehānismi”, “Emocionālā kontakta nozīme un tā iztrūkuma sekas. Drošības izjūtas attīstība”, “Pozitīvas disciplinēšanas metode” un “Spēlēšanās nozīme bērna attīstībā”.

13. februārī plkst. 18:00 notiks tematiskā lekcija  “Konflikti – iespēja augt un attīstīties”.

Projekta noslēgumā vēl būs iespēja apmeklēt lekciju cikla pēdējās nodarbības “Stress un kā ar to tikt gala” un “Personība.”

Praktiskajā daļā šīs tēmas tiek integrētas, veidojot kultūrizglītojošus, mākslinieciskus uzdevumus dažādās mākslinieciskās tehnikās un izpildījumos, ko vecāki realizē kopā ar bērniem, piemēram, veidojot savu ģimenes galda spēli “Domino” un kopīgi ar bērnu gleznojot ģimenes portretu, kā arī taisot citus rarošos darbus.

Veidojot projektam paredzēto metodisko materiālu un darba grafiku, ir ņemts vērā arī tas, ka ne visiem cilvēkiem ir iespēja apmeklēt pilnībā visas lekcijas un nodarbības, tādēļ tiek nodrošināta iespēja pieteikties un apmeklēt atsevišķas lekcijas un praktiskās nodarbības izvēles kārtā.

Trešdienu vakaros plkst. 17:30 vecākiem ir iespēja pieteikt bērnu uz brīvā apmeklējuma radošās rotaļu grupas tematiskajām nodarbībām. Rotaļu grupas nodarbība katru nedeļu tiek veidota ar citu tematiku. Tiek lasītas pasakas, veidoti radošie darbiņi un pārrunāts darba process. Rotaļu grupā bērni tiek pieskatīti un radoši nodarbināti, iepazīstināti ar košo mākslas pasauli.

Lai pieteiktos projekta mērķu grupā vai rotaļu grupā, lūgums zvanīt pa tālr.: 26379177 vai rakstīt uz e-pastu mp.radi@inbox.lv

Aktuālā informācija par projektu un pārējo radošo nodarbību piedāvājumu “Mākslas Pasāžas RADI” lapās sociālajos tīklos "Twitter", "Facebook" un "Draugiem.lv".

Ilze Elizabete Rasa

Pievieno komentāru

Liepājā