Pie Liepājas reģionālās slimnīcas uzbūvēs ap 100 jaunas autostāvvietas

Lai risinātu problēmu ar autostāvvietu trūkumu pie Liepājas reģionālās slimnīcas (LRS), nākamgad paredzēts izbūvēt kopumā ap 100 jaunu stāvvietu, "Rietumu Radio" informēja LRS valdes loceklis Andris Vistiņš.

Kā pastāstīja LRS pārstāvis, patlaban notiek autostāvvietu labiekārtojuma tehniskā projekta izstrāde, bet darbus plānots sākt nākamgad, tiklīdz atļaušot laika apstākļi.

Projekta laikā paredzēts paplašināt slimnīcas pacientiem un apmeklētājiem paredzēto automašīnu stāvvietu, papildus izveidojot ap 50 jaunas vietas. Tikpat daudz stāvvietu plānots izbūvēt LRS personāla vajadzībām. "Ceru, ka ar simts stāvvietām būs pietiekami, lai šo problēmu atrisinātu," sacīja Vistiņš. Viņš atzina, ka patlaban spēkratu stāvēšanai paredzēto vietu skaits ir nepietiekams un pacienti un apmeklētāji automašīnas spiesti atstāt ielas malā krietnu gabalu no ieejas slimnīcā. "Tas arī nav droši," piebilda Vistiņš.

Sūdzības par stāvvietu trūkumu pie LRS esot saņemtas no daudziem liepājniekiem, kuri atzīmējuši, ka steigā ir bijuši spiesti mašīnu atstāt, kur pagādās, jo stāvvieta, kurā patlaban ir tikai 40 vietas, bieži vien ir pārpildīta.

Kā ziņots, septembra sākumā svinīgi atklāja LRS rekonstrukcijas 2. kārtas gaitā renovētās telpas, kur atradīsies Reanimācijas nodaļa, Jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļa, Angiogrāfijas nodaļa un Radioloģijas nodaļa.

LRS ir lielākais daudzprofilu medicīniskās aprūpes centrs Kurzemē. Slimnīcā ārstējas ap 17 000 pacientu gadā.

Pievieno komentāru

Liepājā