Pie izejām uz Liepājas pludmali būs apgaismojums

Pie četrām izejām uz pludmali pēc SIA "Komunālā pārvalde" pasūtījuma ir uzstādītas un tupmāk vakara un nakts stundās apgaismojumu nodrošinās 10 laternas, informē sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Apgaismojums uz pludmali ir izbūvēts, atsaucoties vairāku uzņēmumu lūgumam pašvaldībai  gādāt par to, lai cilvēki arī vakaros un naktī ērtāk un, galvenais, drošāk varētu apmeklēt parkā un pludmalē izvietotās kafejnīcas.

Pa trīs laternām jeb gaismekļiem ir uzstādīts pie izejām uz pludmali Kūrmājas prospekta un Jūrmalas ielas galā, pa divām – abās pusēs Glābšanas stacijai.

Šim mērķim „Komunālās pārvaldes” budžetā šogad tika ieplānots Ls 7 600. Būvdarbus pilsētas apgaismojuma uzturēšanas darbu ietvaros veica SIA „Vega 1”. Laternas izvēlētas ar aprēķinu, lai tās darbotos ilgtermiņā, būtu viegli kopjamas un izturīgas pret vandaļiem.

Šogad Jūrmalas parka un pludmales zonā ar pašvaldības rīkojumu ir noteiktas un saskaņotas kopumā 38 ielu tirdzniecības un pakalpojumu sniegšanas vietas. Pludmalē šogad ir atvērtas piecas kafejnīcas, par vienu vairāk nekā pagājušajā gadā.

Pagājušajā gadā un šopavasar SIA „Komunālā pārvalde” īstenoja arī kādu citu projektu, kura mērķis bija radīt uzņēmējdarbībai labvēlīgāku infrastruktūru un ieinteresēt komersantus plašāk izmantot/nomāt ielu tirdzniecības un pakalpojumu vietas Jūrmalas parka zonā. Te ir izbūvēti/uzstādīti 10 elektrosadales skapji, kas tagad nodrošina ērtu elektrības pieslēgumu un patērētās elektroenerģijas uzskaiti, līdz ar to uzņēmējiem ir vienkāršāk piedāvāt kvalitatīvu saldējumu, atspirdzinošus dzērienus, uzkodas.

Pievieno komentāru

Liepājā