Pētertirgū būs Lielais Jurģu gadatirgus 2

Sestdien, 25.aprīlī, Liepājas Pētertirgū no septiņiem rītā līdz pat pieciem pēcpusdienā norisināsies Lielais Jurģu gadatirgus, kas katru gadu pulcē cilvēkus no tuvākām un tālākām vietām, lai īstā tirgus atmosfērā izbaudītu andelēšanās prieku, informē rīkotāji.

Liepājnieki un pilsētas viesi gadatirgū varēs iegādāties gan koku, gan puķu stādiņus, lauksaimnieku un biškopju produkciju, amatnieku darinājumus, arī dažādus sāļus un saldus gardumus, kā arī rūpniecības preces, keramiku un koka izstrādājumus.

Par jautrību gadatirgū no desmitiem rītā parūpēsies atraktīvās “Atštauku” sievas un lustīgie Suitu muzikanti. Būs atrakcijas, apdziedāšana un Umurkumurs, kurā savus spēkus varēs izmēģināt ikviens stiprinieks.

Dāvanas gadatirgus apmeklētājiem sarūpējuši LSEZ SIA “Kolumbija Ltd”, SIA “Kurzemes gaļsaimnieks”, SIA “Pica serviss”, AS LPB maiznīca “PRIEKULE”, AS “Putnu fabrika Ķekava”, SIA “Puķītes 2”, “Puķu bode”.

Tirgotāji aicināti pieteikties, zvanot 634 25883.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Averto

Nojumes brīvdabas pasākumiem un tirdzniecībai: http://www.averto.lv/lv/nojumes-un-lapenes/nojumes-tirdzniecibai/

pirms 6 gadiem, 2015.04.18 11:31

piekaast...

Un vel vares iegadaties lupatus par 2x augstaakaam cenaam kaa veikalaa.visi tie pasakumi vienadi-tas ir "nothing special" !

pirms 6 gadiem, 2015.04.19 17:24

Liepājā