Pēc Covid-19 konstatēšanas diviem darbiniekiem Liepājas SEZ pārvalde strādās attālinātā darba režīmā

Sākot ar šo nedēļu, Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) pārvaldes administrācija pāriet attālinātā darba režīmā, jo diviem darbiniekiem apstiprināta jaunā koronavīrusa izraisītā saslimšana Covid-19, aģentūru LETA informēja SEZ sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Ratniece-Kadeģe.

Liepājas SEZ pārvalde pagājušās nedēļas nogalē saņēmusi apstiprinājumu, ka diviem darbiniekiem laboratoriski konstatēta vīrusa izraisīta saslimšana Covid-19. Ievērojot Slimību profilakses un kontroles centra rekomendācijas, lai mazinātu vīrusa izplatību, arī citiem administrācijas darbiniekiem noteikts pašizolācijas režīms, apzinātas saslimušo darbinieku kontaktpersonas, kas bijušas tiešā saskarsmē, un darbiniekiem tiek veikti laboratoriski testi, kā arī citi nepieciešamie drošības pasākumi, vēsta LETA.

Turpmākās divas nedēļas Liepājas SEZ pārvaldes administrācijas darbinieki neatradīsies uz vietas darbā, bet ievēros pašizolāciju un būs sasniedzami attālināti darba laikā no plkst.8 līdz 16.30, komunikāciju pārvirzot uz e-pastiem un mobilajiem tālruņiem.

Liepājas SEZ pārvaldes Kapteiņa dienests un Tehniskais dienests arī turpmāk, ievērojot visus drošības pasākumus, strādās kā ierasts diennakts režīmā, lai nodrošinātu sniegto pakalpojumu nepārtrauktību.

Jau ziņots, ka no 13.marta līdz 14.aprīlim Latvijā saistībā ar Covid-19 vīrusu izsludināta ārkārtējā situācija, šajā laikā nosakot virkni ierobežojošu pasākumu ar mērķi ierobežot vīrusa izplatību.

Pievieno komentāru

Liepājā