Pēc bojāto sliežu remonta Liepājā atjaunota tramvaja satiksme

Šodien ap pusdienlaiku Liepājā, pie viesnīcas "Līva", kur no sliedēm bija nobraucis tramvajs, bojāto sliežu posms ir salabots un tramvaja satiksme atjaunota, informēja Liepājas pašvaldības uzņēmuma SIA "Liepājas tramvajs" sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Gruntmane.

Kā ziņots, šorīt pie viesnīcas "Līva", salūstot sliedei, no sliedēm nobrauca tramvajs, kas devās Ezerkrasta virzienā.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja aculiecinieks, negadījums notika neilgi pirms plkst.7 taisnā sliežu posmā, un no rīta šajā vietā tramvaju kustība abos virzienos bija apturēta. Nobraucot no sliedēm, tramvajs nebija sadūries ar citiem transportlīdzekļiem. Negadījumā neviens cilvēks necieta.

Par cēloni negadījumam bijis sliežu nodilums, kura rezultātā salūzusi sliede. Šis negadījums ir līdzīgs decembrī notikušajam, kad Klaipēdas ielā no sliedēm noskrēja tramvajs, jo tāpat nodiluma dēļ salūza sliede. Toreiz aptuveni trīs stundu laikā tika nomainīts sliežu posms gandrīz trīs metru garumā, iepriekš skaidroja Gruntmane.

Viņa pastāstīja, ka lielākā daļa sliežu ceļu Liepājā ir nomainīti un atjaunoti. Dažu posmu nomaiņu īstenojis uzņēmums, bet citi nomainīti pašvaldības īstenoto projektu gaitā. Atlikuši divi sliežu ceļu posmi, kam nepieciešama nomaiņa, un šis negadījums pie viesnīcas "Līva" bijis vienā no tiem. Šo posmu, līdz veikalam "Drogas", plānots atjaunot šogad vienlaikus ar tramvaja tilta renovāciju, ko īstenos pašvaldības projektā.

Šī ir jau otrā reize mēneša laikā, kad Liepājā no sliedēm nobrauc tramvajs. LETA jau ziņoja, ka līdzīga ķibele Liepājā gadījās arī 23.decembra rītā.

Arī toreiz SIA "Liepājas tramvajs" pārstāve skaidroja, ka tramvajs no sliedēm nobraucis to nodiluma dēļ.

Pievieno komentāru

Liepājā