Pašvaldību vēlēšanas: "Kursas Laiks" un "Rekurzeme.lv" aicina iesaistīties! 105

Vēl līdz 22. aprīlim Centrālā vēlēšanu komiteja pieņem deputātu kandidātu sarakstus šāgada pašvaldību vēlēšanām. "Kursas Laiks" un "Rekurzeme.lv" aicina lasītājus iesaistīties arī ar saviem vērojumiem un pārdomām.

"Kursas Laiks" Liepājas un astoņu novadu – Aizputes, Grobiņas, Durbes, Pāvilostas, Priekules, Nīcas, Rucavas un Vaiņodes –  pašreizējiem deputātiem sagatavojis vienādus jautājumus, kurus deputāti saņems vai jau ir saņēmuši savos e-pastos. Atbildes no viņiem gaidām līdz nākamās nedēļas beigām, lai atbildes pēc tam publicētu laikrakstā.

Veidosim arī priekšvēlēšanu reportāžas no novadiem, pārlūkosim deputātu pirms četriem gadiem vēlētājiem solīto, analizēsim jaunās programmas!

!!!
Ja zināt kādu problēmu savā novadā, kura vēl nav celta gaismā, vai esat pamanījis kādu neatrisinātu nejēdzību, vai ir vienkārši pārdomas par notiekošo vai konkrētu amatpersonu, aicinām Jūs nekavēties un izteikties tagad! Varat rakstīt "Kursas Laika" žurnālistiem vai zvanīt uz redakciju pa tālruni 63481052!

Veidosim savu nākotni kopā!

"Kursas Laika" un "Rekurzemes" komanda

Pievieno komentāru

Komentāri 105

vainodnieks

lai rigonda tiek varbūt pārstās muļķīgo tēlošanu.

pirms 8 gadiem, 2013.05.08 19:00

kaimins

artas saraksts pabriesmigs-kur ņemti tie ļaudis-rigonda?nu laiki klāt.tāda deputāte!

pirms 8 gadiem, 2013.05.05 19:20

Nezinīc

pensionāriem par Pēteri - un vairāk nekas arī nebūs, arī piecīši nebūs, nav ieplānoti

pirms 8 gadiem, 2013.04.28 23:52

vot tas ir cirks

ak dies, gandrīz no smiekliem pieliku bikses novadnieka komentārus lasot...
Var jau cilvēkam būt šaura smadzeņu daiva.......nu bet ne jau nu tik šaura.......
Tas jau katram muļķim skaidrs kāpēc Rucavā vecie pie varas raujas! Un Roļu ģimenes apņēmība uz šīm vēlēšanām ir īpaši apbrīnojama- visi trīs padzīvojuši pagasta maizē pēcāk nobaudīja kā ir dzīvot bez tās- laikam jau dikti grūti, ja reiz tik intensīvi raujas atpakaļ.

pirms 8 gadiem, 2013.04.27 12:45

priekul-nieks

Jā, tiešām ir jābalso par Artas sarakstu, jo tur ir cienījamā dr. Ešenvalde, kura spējusi saglabāt Priekules slimnīcu.Lai Dievs dod viņai spēku arī turpmāk. Tikai nesaprotami, kāpēc viņas paņēma savā sarakstā to "godprāāātīgo" gražinu, kura savai meitai negodīgā kārtā dabūja dzīvokli, bet tagad tiem, kam tiešām pienāktos dzīvokļi,tie nevar dabūt, jo viņa meklē ieganstus, kādēļ atteikt.Viņa nemaz netika pēc iepriekšējām vēlēšanām par deputāti, jo bija izsvītrota. Tikai tad, kad iepriekšējie deputāti aizgāja, tagad ir deputāte. Nu svītrosim arī tagad.

pirms 8 gadiem, 2013.04.27 10:32

to pensionārs

Nu kas tur daudz ko domāt ! Tak jau jābalso par eksmēru Pēteri - katram pensionāram pastāstīs un parādīs
, kā bikses deldējot var tikt pie 1200 Ls lielas pensijas ! Un katru večiņu uz ielas sabučos, katram bomzim uz pleca uzsitīs...

pirms 8 gadiem, 2013.04.27 10:06

te nu bija

domāju, ka esmu gudrs un uzņēmīgs lauksaimnieks, izveidojis labu saimniecību, bet izrādās, ka mani vecāki, kas bija lopkopēji ir bijuši zagļi, kas zaguši pienu un gaļu, bet pie kolhoza izzagšanas viņi gan nav bijuši, to zinu noteikti.

pirms 8 gadiem, 2013.04.27 09:30

Pensionārs

Tagad nevaru vairs saprast par ko lai Aizputē balso? Par Pēteri vai Senjoritu? Viens deva 5 Ls uz svētkiem, otra sola ieviest kārtību...

pirms 8 gadiem, 2013.04.27 08:07

kāsītim

Var redzēt, ka esi saistīta ar tiem nabaga zaglīšiem. Neapvaino Rucavas iedzīvotājus par litru piena, gaļas zagšanu, jo pašiem bija lopi mājās. Priekšnieks ar brigadieri visus mājas darbus gan padarīja ar strādnieku(tavā skatījumā - zagļiem) rokām. To darīja par velti darba laikā un ar tevis minētiem "zagļiem", kuriem tu nemaksāji. (ara, sēja,ravēja, pļāva...... labāk paklusē.Varbūt pati spriedelēji, kā šie iztiks, ja tā domā. Un taisnība, ka katrs pats zina par ko balsos, vai te kāds kādu noliek vai nē. Diezin vai kāds zāles nevedās šogad apkārt, kurām termiņš beidzas.

pirms 8 gadiem, 2013.04.27 08:01

Janoš

Kamēr jūs LIELIE Rucavas novada līderi nesapratīsiet ka arī citiem cilvēkiem var, būt taisnība un negribēsiet strādāt patiesi visu labā, bet jums par to maksā algu. Tikmēr būs visādas stučīšanas, un demonstratīva sevis parādīšana utt.
Neviens no jums nav ģēnijs!

pirms 8 gadiem, 2013.04.26 20:57

kandidāts

kādēļ jālamā,jāapņirdz?arī man dažas personas,maigi sakot,izsauc drebuli, bet tādēļ jau bij dota iespēja KATRAM iesaistīties,veidot savu listi! Nevēlaties? tad vienkārši ņemiet citu sarakstu vai izsvītrojiet sev nepatīkamās personālijas un viss. būsiet pasargājuši nervu šūniņas un tīrāka karma

pirms 8 gadiem, 2013.04.26 20:42

senjorita

Uh, nemaz nezināju, ka kāds baidās no senioriem !! Laikam taču būšu kādam uzkāpusi uz varžacīm. Kā "diezgan neizglītota kundzīte"( tā raksta Senjore) tomēr tik daudz saprotu, ka pašvaldības darbinieki ir tikai un vienīgi mūsu kalpi, kuriem ir jāīsteno novada iedzīvotāju intereses, ne savas personīgās. Lēmējvara pieder novada IEDZĪVOTĀJIEM, kuri savas pilnvaras tikai deleģē deputātiem. Nākotne parādīs, vai aizputnieku nodokļi tiks šķiesti apšaubāmiem projektiem, jeb izlietoti lietderīgi un racionāli.

pirms 8 gadiem, 2013.04.26 19:58

Pašreklāma

caur " tā vajag" baltiem diegiem ārā spraucas pašreklāma :)))))

pirms 8 gadiem, 2013.04.26 17:09

čau

kas citiem bedri rok tas pats tajā iekrīt ar lielu troksni, tā ir pārbaudīta atziņa, pa retam derētu to atcerēt...pirms muti virina...

pirms 8 gadiem, 2013.04.26 17:02

kāsītim

sovhoza un kolhoza laikā zaga fermas strādnieki slaucējas laukstrādnieki traktoristi dzīvoja kā lieli kungi, nevarēja pielūgt zemi uzart par to vēl paprasīja lielu naudu lopu kāvēji zaga gaļu un kad likvidēja saimniecības tad visi bija dimbā daudziem nebija ko zagt un ēst vai to tev senči arī ir stāstījuši tas varbūt arī bija cirkus tie kas pie tās zagšanas netika spriedelēja kā nu šie visi tagad pārtiks krahs jau bija nu kas jau bija uzņēmīgāki un gudrāki tie šodien savas saimniecības ir nostiprinājuši gods un slava tiem

pirms 8 gadiem, 2013.04.26 16:46

kāsīts

Rucavas ļaudis zin no vecāku teiktā, kā čamans, bārdulis noprivatizēja visu kolhozu (purvs, desu cehs, maizes ceptuve, tehnika utt). Viss, ko varēja ir izšeptēts un tagad braukā un stāsta pasakas par domi, kurā pats strādā! Cirks viņam esot Rucavā atbraucis, bet nesaprot pats, ka pats tai cirkā piedalās! Viss tagad kā uz delnas redzams, jo sēdes tiek publicētas, kas agrāk netika darīts. Cilvēki mēs paši zinām par ko balsosim un riebjas, ja ar smaidiņu te skalot smadzenes braukā.

pirms 8 gadiem, 2013.04.26 15:29

tā vajag

Par to senjora kluba vadītāju Aizputē es arī brīnos. Viņai visa ģimene uzņēmēji, vārdu sakot, prot algu nopelnīt ar savu prātu,bet viņai jālien traucēt domniekiem "štelles''! Jācer uz vēlētāju sapratni, lai viņu neievēl,lai nemaisās mums pa kājām.

pirms 8 gadiem, 2013.04.26 15:10

***

Laikam daudziem pašvaldību darbiniekiem liekas, ja strādā domē, tad atstāt amatu var tikai ar orķestri, puķēm un darba ordeni, vai iznesot ar kājām pa priekšu, bet ja pats(i) savāra ziepes, tad kāds noteikti vainīgs.

pirms 8 gadiem, 2013.04.26 14:37

Izlasi šo līdz galam un sapratīsi ka pagastmājas teritorija tiek labiekārtota ar ELFLA projekta palīdzību un tikai nelielu pašvaldības līdzfinansējumu: http://www.iub.gov.lv/pvs/show/309787 un ja var dabūt naudu kam tādam kāpēc gan to neizmantot?

pirms 8 gadiem, 2013.04.26 14:26

Vai pie pagastmajas Vainodee 40000 ls veertiba ir vajadziigs taads brugis. Jansons septee ne pa jokam.

pirms 8 gadiem, 2013.04.26 13:27

Liepājā