Pašvaldības policija aiztur huligānus un metāla zagļus

2014.gada 30.decembrī ap pulksten 15:50 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka tramvajā trakojot jaunieši. Apturot tramvaju Brīvības ielā, jaunieši centās aizbēgt. Visi jaunieši tika notverti Ūdens ielā. Pārbaudot personu mantas, pie 2000.gadā dzimušā jaunieša tika atrasts plastmasas maisiņš, kurā atradās viela, kura, iespējams, izmantota apreibināšanās nolūkos. Tā kā policijas darbiniekiem bija aizdomas par to, ka jaunieši jau ir apreibinājušies, tad jaunieši nodoti mediķu aprūpē.

1.janvārī ap pulksten 20:50 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka Pīlādžu ielā jaunieši šaudoties ar ieroci. Ierodoties notikuma vietā, tika pamanīti vairāki jaunieši. Pārbaudot personu mantas, pie viena no jauniešiem tika atrasts gaisa pistolei līdzīgs ierocis. Jaunietis tika aizturēts un nodots Valsts policijas darbiniekiem lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

3.janvārī ap pulksten 17:30 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka vienā no Pļavu ielā esošo ēku kāpņu telpām atrodoties vīrietis reibumā un dauzoties gar durvīm. Ierodoties notikuma vietā, tika pamanīts vīrietis stiprā alkohola reibumā, kurš atbilda iespējamā vainīgā aprakstam. Pārbaudot personas datus, atklājās, ka 1980.gadā dzimušais vīrietis atrodas Valsts policijas meklēšanā, kur viņš arī nogādāts pēc atskurbšanas.

4.janvārī ap pulksten 18:30 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Kungu ielā, ievēroja divas personas, kuras pārvietoja metāla žogu. Tā kā personas nespēja paskaidrot, kur ieguvušas metāla žogu, 1965.un 1974.gadā dzimušie vīrieši aizturēti un nogādāti Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.


Liepājas pilsētas pašvaldības policijas,
pārstāvis Kaspars Vārpiņš

Pievieno komentāru

Liepājā