Pašvaldība pārdala „liekos” budžeta līdzekļus

Šodien Liepājas Domes sēdē deputāti lēma par papildus iekasēto budžeta līdzekļu 60 000 latu apmērā pārdali vajadzībām, kuras nav iekļautas šā gada budžetā. Liepājas pilsētas kopbudžeta ieņēmumi šā gada deviņos mēnešos bijuši par 5,5 miljoniem latu lielāki nekā pērn tajā pašā periodā un sasnieguši 36,9 miljonus latu.

Plānots piešķirt papildus finansējumu pilsētas noformēšanai Valsts svētkiem un Ziemassvētkiem, projektu sagatavošanai ES struktūrfondu piesaistei, kultūras pasākumiem, Liepājas muzeja jumta remontam, Izglītības pārvaldei stipendiju fonda papildināšanai un pirmklasnieku brīvpusdienām, kā arī telpu nomai Liepājas Olimpiskajā centrā, informē Liepājas pilsētas Domes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Ievērojama daļa no budžeta līdzekļu pārpildes piešķirti sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējiem – A/s „Liepājas autobusu parks” un SIA „Liepājas tramvajs” radušos zaudējumu segšanai, kā to nosaka Latvijas Republikas „Sabiedriskā transporta likums”. Savukārt sporta pārvaldei piešķirti līdzekļi telpu nomai Olimpiskajā centrā, logu nomaiņai Vingrošanas sporta skolā, sporta inventāra un mēbeļu iegādei un citām vajadzībām.

Pievieno komentāru

Liepājā