Pašvaldība: Lai galamērķī nokļūtu laikā, pasažieri aicināti izmantot maršrutu plānotāju 1

Ikdienas darbā, saņemot pasažieru jautājumus par Liepājas sabiedriskā transporta kursēšanas laikiem un iespējām nokļūt galamērķī ātrāk, vēlamies atgādināt, ka visērtāk saplānot savas ikdienas gaitas iespējams, izmantojot maršruta plānotāju interneta vietnē http://www.marsruti.lv/liepaja/#plan//map (saite atrodama mājaslapā http://www.liepajastransports.lv/ sadaļā “Kustības saraksti”), informē pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".

Ievadot maršruta plānotājā sākuma pieturu un galamērķa pieturu, kā arī atiešanas laiku vai vēlamo ierašānās laiku gala pieturā un dienu, pasažierim tiek piedāvātas vairākas iespējas, kā nokļūt galamērķī – gan laika, gan maršrutu ziņā.

Tā piemēram, kāda pasažiere uzdevusi jautājumu, kā laikus nokļūt Grobiņā no M. Ķempes ielas, ja darba laiks Grobiņā sākas plkst. 8:00 no rīta, bet 912. maršruta autobusiem galapunkts atrodas Siena tirgū (Kuršu iela). Iepriekš pasažiere izmantojusi 912. maršruta autobusu plkst. 7:10 no M. Ķempes ielas. Apskatot konkrēto piemēru un ievadot to maršruta plānotājā, redzams, ka pasažierei ir četras iespējas, lai ierastajā laikā nokļūtu Grobiņā. Turklāt pēc maršruta plānotāja visizdevīgāk pasažierei no M. Ķempes ielas plkst. 7:08 ir doties ar 6.A vai 3. maršruta autobusu plkst. 7:04 līdz pieturvietai „Līva”, kur ir arī nojume, kas ļauj patverties no nelabvēlīgiem laikapstākļiem un tālāk plkst. 7:31 ar 912.A maršruta autobusu līdz Gobiņai, kur pasažiere nokļūs plkst. 7:53.  Iepriekš, braucot no M. Ķempes ielas pasažiere šinī pieturā nokļuva 1. minūti ātrāk, plkst. 7:52. Līdz ar to šobrīd brauciens no M. Ķempes ielas līdz Grobiņai ar vienu pārsēšanos aizņems aptuveni 3 minūtes ilgāk, kā tas bija iepriekš.

Atgādinām pasažieriem, ka autobusiem no pieturvietām jāatiet kustības sarakstā norādītajā laikā, vai ne vēlāk kā 5 minūtes pēc tā. Ja autobuss no grafika atpaliek vairāk par piecām minūtēm, aicina par to ziņot, sūtot sms uz tālruņa nr. 20222002 vai zvanot pa šo pašu tālruni no plkst.8:30-17:00.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Redakcija

Tos iedzīvotājus, kuru dzīves ritmu mainījusi 912. vai 904. autobusu maršruta maiņa, aicinām sazināties ar "Kursas Laika" redakciju un pastāstīt par to. Tālrunis - 63407147, e-pasts: ilze.tillere@dienasmediji.lv

pirms 7 gadiem, 2013.09.16 16:20

Liepājā