Pašvaldība cerīgi raugās uz "Liepājas metalurga" profesionālo komandu nākotni

Liepājas pašvaldība aktīvi iesaistījusies "Liepājas metalurga" profesionālo sporta komandu darbības nodrošināšanā un uz futbola un hokeja komandu nākotni raugās cerīgi, intervijā "Rietumu Radio" sacīja Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes vadītājs Artis Lagzdiņš.

"Šobrīd notiek aktīvas diskusijas, un 18.decembrī, kad visi futbolisti atgriežas no atvaļinājuma, vajadzētu būt skaidrībai par futbola komandas nākotni," sacīja Lagzdiņš un pauda cerību, ka šis termiņš netiks atlikts.

Viņš uzsvēra, ka pašvaldība ir aktīvi iesaistījusies, taču tā nebūs komandas menedžeris vai dibinātājs. "Mēs varam būt tikai viens no partneriem," sacīja Lagzdiņš. "Man patlaban nav informācijas, cik lielam jābūt futbola komandas budžetam, taču hokeja komandai, lai varētu spēlēt Latvijas čempionātā, vienai sezonai nepieciešami aptuveni 200 000 latu. Tas varētu būt pietiekami reāli, lai ar partneru atbalstu Liepājā atgrieztos meistarkomanda."

Hokeja kluba pārstāvji gan mērķē augstāk un nākamajā sezonā cer atgriezties Baltkrievijas atklātajā čempionātā, taču viņiem ir nedaudz vairāk laika, līdz nākamā gada maijam, kad sākas gatavošanās nākamajai sezonai, sacīja Lagzdiņš.

"Skatīsimies, vai viņiem tas izdosies. Katrā ziņā - vēl diezgan liels darbs ir priekšā," sacīja Lagzdiņš.

Jau ziņots, ka Liepājas dome nolēmusi pārņemt savā pārziņā bērnu un jauniešu sporta kluba "Liepājas metalurgs" realizēto profesionālās ievirzes sporta izglītības programmu īstenošanu.

Pievieno komentāru

Liepājā