Pašvaldība atļauj "Liepājas metalurga" arodbiedrības rīkoto strādnieku mītiņu 1

Pirmdien, 29.jūlijā, plānotais finansiālās grūtībās nonākušā uzņēmuma "Liepājas metalurgs" strādnieku mītiņš, ko organizē arodbiedrība un kurā strādnieki pārrunās savas problēmas, saskaņots pašvaldībā, kas devusi tam atļauju.

Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele aģentūru informē, ka pašvaldībā saņemts pieteikums no ''Liepājas Metalurga'' arodbiedrības par sapulces rīkošanu 29.jūlijā no plkst.8.30 līdz plkst.10.30.

Pašvaldība konstatējusi, ka ir ievērotas visas likuma "Par sapulcēm, gājieniem un piketiem" prasības, tādēļ pašvaldībai nav juridiska pamata sapulci neatļaut.

Par sapulci ir informētas gan Valsts, gan Pašvaldības, gan Drošības policija, lai tiktu nodrošināta kārtība, informēja Enģele.

Kā ziņots, 29.jūlijā, - dienā, kad paredzēta finansiālās grūtībās nonākušā uzņēmuma "Liepājas metalurgs" akcionāru pilnsapulce, - pie uzņēmuma administrācijas ēkas plānota arodbiedrības rīkota sapulce - mītiņš, kurā strādnieki pārrunās savas problēmas, kā arī vēlas gūt skaidrību par to, kad "Liepājas metalurgs" varētu atsākt darbu, "Rietumu Radio" informēja "Liepājas metalurga" arodbiedrības vadītājs Jānis Grava.

Par sapulces norisi informēti arī uzņēmuma vadības pārstāvji. Grava pauda cerību, ka viņi tiksies ar strādniekiem un informēs par uzņēmuma tālāko nākotni. Tiek lēsts, ka sapulcē varētu piedalīties ap 300 uzņēmuma strādnieku, jo, kā sacīja Grava, aptuveni tik daudz cilvēku var ērti sapulcēties nelielajā laukumā pie administrācijas ēkas. "Protams, ka piedalīties var visi uzņēmuma darbinieki," sacīja arodbiedrības vadītājs, pieļaujot, ka dalībnieku skaits varētu būt arī lielāks. Sapulce sāksies plkst.8.30, kad uzņēmuma darbinieki sagaidīšot akcionārus, kuri ierodas uz "Liepājas metalurga" akcionāru sapulci.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Liepājā