Pašvaldība aizņemsies vairāk nekā miljonu latu tranzītielu rekonstrukcijai

Ceturtdien Liepājas pilsētas domes sēdē pieņemts lēmums aizņemties vairāk nekā vienu miljonu latu Brīvības, Klaipēdas, Ganību ielu rekonstrukcijai.

Kopējās līgumsummas par būvdarbiem, autoruzraudzību un būvuzraudzību ir 2 447 702.89 lati. No Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) saņemts avanss - 1 261 747.52 lati, tādejādi nepieciešams aizņēmums 1 185 955.37 latu apmērā, kas pēc projekta realizācijas tiks daļēji segts no saņemtajām atmaksām no ERAF. Aizņēmums tiks izņemts jau šogad, bet atdošana no pilsētas pamatbudžeta ieņēmumiem plānota sākot ar 2016.gadu. Aizņēmums tiks atdots 15 gadu laikā.

Jau šobrīd projektā "Tranzītielu posmu (Brīvības, Klaipēdas, Ganību) rekonstrukcija Liepājā" ir pabeigti inženierkomunikāciju izbūves darbi.

"Reformu partijas" deputāts Ģirts Kronbergs, diskutējot par lēmumprojektu, vaicāja vai nav iespējams rekonstrukcijas darbus paātrināt. Tika norādīts, ka tiek strādāts ar tādām jaudām, kādām iespējams. Mērs Uldis Sesks ("Liepājas partija") norādīja, ka nepietiek darbaspēka, galvenokārt – bruģētāju.

Pievieno komentāru

Liepājā