Pasniedz Liepājas pilsētas Gada balvu zinātnē

Otrdien, 15. decembrī, svinīgā pasākumā Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks izglītības, kultūras un sporta jautājumos Vilnis Vitkovskis Liepājas pilsētas Gada balvu zinātnē pasniedza pedagoģijas zinātņu doktorei Rūtai Ķemerei, filoloģijas doktorēm Anitai Helvigai un Ingai Bliskai, kā arī informācijas tehnoloģijas maģistram Kasparam Laurim.

Pedagoģijas zinātņu doktore Rūta Ķemere (Dr. paed.) balvu saņēma nominācijā “Gada balva starpnozaru pētniecībā” (prēmija 1000 eiro), filoloģijas doktore (Dr. philol.) Anita Helviga nominācijā “Gada promocijas pētījums” (prēmija 600 eiro), filoloģijas doktore (Dr. philol.) Inga Bliska nominācijā “Jaunā zinātnieka balva” (prēmija 600 eiro), savukārt informācijas tehnoloģijas maģistrs (Mg. sc. ing.) Kaspars Lauris nominācijā “Gada maģistra pētījums” (prēmija 300 eiro). Kopējais balvas fonds šogad bija 2500 eiro, ziņo Liepājas pašvaldība.

“Mēs ar lielu lepnumu nācām uz šo svinīgo pasākumu, jo ir četri balvas ieguvēji, kas apliecina, ka mūsu mācībspēki strādā mērķtiecīgi,” pauž Liepājas Universitātes (LiepU) rektora vietas izpildītāja Māra Zeltiņa.

“Vēlos atgādināt mūžībā aizgājušā Liepājas Universitātes rektora Jāņa Rimšāna teikto, ka universitāti veido personības. Tas, ka Gada balvai zinātnē izvirzīti jauni zinātnieki parāda to, ka Liepājā ir daudz zinātnieku, kas turpina iesākto. Paldies pašvaldībai par iedibināto balvu, arī tas ir veids, kā tiek veidota pilsētas atpazīstamība – caur mūsu zinātniekiem,” svinīgajā pasākumā sacīja Liepājas Universitātes zinātnes prorektore Ieva Ozola.

Pievieno komentāru

Liepājā