Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārcels divas pieturvietas Brīvības ielā

Sakarā ar tramvaja līnijas renovācijas darbiem, no 21. marta tiks mainīta  pieturvietas – "Dzelzceļnieku iela" (tramvaja pieturvieta) un 23.marta pieturvietas "Metalurgs" (autobusa pieturvieta) – novietojums Brīvības ielā. Tās tiks pārvietotas aptuveni 60 metrus no esošās vietas.

Tramvaja pieturvieta "Dzelzceļnieku iela" no sestdienas tiks pārvietota par aptuveni 60 metriem tuvāk pilsētas centram, savukārt  autobusa pieturvieta "Metalurgs" no pirmdienas tiks pārcelta par aptuveni 60 metriem tālāk virzienā no centra uz slimnīcu.

Jau ziņots, ka tramvaja līnijas Brīvības ielā līdz Dzelzceļnieku ielai renovācijas ietvaros izbūvēs ne tikai jaunu sliežu ceļu un kontakttīklus, bet arī ūdensapgādes un kanalizācijas, lietus ūdens kanalizācijas, drenāžas, elektroapgādes un apgaismojuma tīklus.

Darbi tiek veikti Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansētā projekta "Jaunas tramvaja līnijas izbūve un esošo sliežu posmu rekonstrukcija Liepājā" laikā.

Informāciju sagatavoja
Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports"

Pievieno komentāru

Liepājā