Pārbaudīs, vai policisti nav pārsnieguši pilnvaras 2

Sākta dienesta pārbaude, lai noskaidrotu, vai policisti nav pārsnieguši savas pilnvaras, kad sestdien Latvijas 1. Rokkafejnīcā mēģināja savaldīt autosportistus Neikšānus.

"Policisti ir pielietojuši spēku," apliecina Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību biroja priekšniece Ieva Rekšņa. Viņa norāda, ka citādi stipri noreibušos Neikšānus nebija iespējams savaldīt. Policisti izmantojuši stekus un dūres.

P. Neikšāns vests uz atskurbtuvi
Policijai nav informācijas par to, vai "LMT rallija komandas" treneris Pēteris Neikšāns turpina ārstēties pēc galvas traumas, ko guvis pēc policistu sitieniem. Tomēr I. Rekšņa traumas nopietnību apšauba, jo P. Neikšāns pēc incidenta aizvests uz atskurbtuvi.

P. Neikšāns agresīvi uzvedies arī Liepājas Reģionālās slimnīcas Traumpunktā. I. Rekšņa apliecināja, ka policija saņēmusi feldšeres iesniegumu. P. Neikšāns feldšerei iesitis.

Aicina atsaukties aculieciniekus
Kopumā lietā aizturēti pieci cilvēki, no kuriem trīs administratīvā kārtā, bet divi - kriminālprocesa kārtībā. Visi aizturētie atbrīvoti.

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, incidentā cietuši divi policisti, P. Neikšāns un bārmenis. Citi kautiņā cietušie policijā nav vērsušies.

Interneta portālam www.bauskasdzive.lv atsaukušies aculiecinieki, kuri apgalvo, ka no policistiem cietuši kafejnīcas apmeklētāji, kuri nav bijuši saistīti ar Neikšāniem un sēdējuši pie blakus galdiņa. Likumsargi aicina šos cilvēkus pieteikties tuvākajā policijas iecirknī.

Kāds aculiecinieks stāsta, ka P. Neikšāna konflikts ar bārmeni jau bijis atrisināts, kad ieradusies policija. Tiesībsargi ieradušies un esot sākuši sist ar stekiem, neskatoties, kam trāpa. Bārmenis, kuram P. Neikšāns ar alus kausu iesitis pa galvu, turpinājis strādāt.

Jau rakstījām, ka "LMT rallija komandas" Anda Neikšāna ekipāža tehnisku iemeslu dēļ tika diskvalificēta pēc rallija finiša, "Kurzemes rallijā 2008" 5. jūlijā. Pēc ekipāžas diskvalifikācijas P. Neikšāns kopā ar dēliem Andi un Māri devies uz Latvijas 1. Rokkafejnīcu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

vot

Tagad jauns bubulis..ko tie mediķi tai Liepājā atļaujas..ko..izraisīja konfliktu ar apmeklētāju :) :) :)!!

pirms 12 gadiem, 2008.07.10 21:17

sašutušais

ja jau feldšerei sitis,tad jau ar ralliju nevar būt darīšana,jo jāārstējas trakomājā,bet visi tie lielie sportisti pārsvarā mētā baigos 'fraierus un tiešām ,kā viens otrs raksta nākošajā rallijā jāmet ar olām

pirms 12 gadiem, 2008.07.10 17:38

Liepājā