Pārbaudīs jauno apgaismojuma sistēmu Vecliepājas un Jaunliepājas ielu posmos

Trešdien,  31. jūlijā, SIA „Moduls interjers” speciālisti pārbaudīs jaunās apgaismojuma sistēmas Apšu, Veidenbauma, Zāļu, Ukstiņa ielā un Brīvības ielā. Tas nozīmē, ka rīt, trešdien, dienas gaišajā laikā minētajās ielās tiks ieslēgts apgaismojums, respektīvi degs ielu apgaismojuma spuldzes, informē sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

SIA „Komunālā pārvalde” vecākais elektroinženieris Mārtiņš Zalonskis skaidro, ka bez apgaismojuma ieslēgšanas pa dienu, sistēmu regulēšanu, programmēšanu vai  pārbaudi nav iespējams veikt. Tāpat dažreiz atsevišķās vietās uz laiku ir jāatslēdz elektroenerģijas piegāde.

Apgaismojuma sistēmu pārbaude notiks pilsētas apgaismojuma rekonstrukcijas projekta ietvaros. Sistēmu pārbaude notiks attālināti, ar interneta palīdzību.

Šādi gadījumi būs regulāri, līdz 2013. gada beigām, kad ir jāpabeidz visi apgaismojuma rekonstrukcijas projekta objektu programmēšana un pārbaude.

Iedzīvotāji par Komunālās pārvaldes kompetencē esošajiem jautājumiem (pilsētas apgaismojums, ielu uzkopšana un bedrīšu labošana, zaļo zonu uzturēšana, ceļu satiksmes zīmju stāvoklis, luksoforu darbība u.c.) var zvanīt uz mobilo tālruni 22011963, uz kuru zvanītājam atbildēs uzņēmuma sekretāre lietvede (darba laikā); savukārt ārpus darba laika zvans būs pāradresēts uz automātisko atbildētāju.

Bez minētā mobilā tālruņa, iedzīvotājiem iespējas sazināties ar fiksētā tālruņa 634 80751 (arī automātiskais atbildētājs) starpniecību.

Jautājumus un priekšlikumus ikviens var rakstīt arī uz epastu: kp@e-liepaja.lv.

Pievieno komentāru

Liepājā