Pārbaudīs jauno apgaismojuma sistēmu Vecliepājas ielās

Sakarā ar pilsētas apgaismojuma rekonstrukcijas projekta gaitu visu nedēļu Vecliepājā, kvartālā starp Cenkones, Saldus, Ganību un Lauku ielu, dažādās vietās ielu posmos dienas laikā degs ielu apgaismojums (skat pievienoto karti shēmu), informē Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists  Aigars Štāls.

Diennakts gaišajā laikā no 16. līdz 19. jūlijam  jaunos sistēmu pārbaudes darbus attālināti ar interneta palīdzību veiks SIA „Moduls interjers”. Gaismekļu programmēšana tiks veikta 6. būvobjekta ietvaros, kura būvnieks ir SIA „EMPOWER”.

Vēl sakarā ar jaunu apgaismojuma stabu uzstādīšanu un veco noņemšanu būs pārtraukumi apgaismojuma sistēmu darbībā Dzintaru ielā posmā no Peldu ielas līdz Jūrmalas ielai. Šeit darbus veiks SIA „A-Land” un SIA „CVS”. Uzņēmumi sola darbus paveikt iespējami operatīvi, tas ir, iespējami īsākā laikā.

SIA „Komunālā pārvalde” vecākais elektroinženieris Mārtiņš Zalonskis skaidro, ka bez apgaismojuma ieslēgšanas pa dienu, sistēmu regulēšanu, programmēšanu vai  pārbaudi nav iespējams veikt. Tāpat dažreiz atsevišķās vietās uz laiku ir jāatslēdz elektroenerģijas piegāde.

Šādi gadījumi būs regulāri, līdz 2014. gada janvāra beigām, kad ir jāpabeidz visi apgaismojuma rekonstrukcijas projekta objektu programmēšana un pārbaude.

Iedzīvotāji par Komunālās pārvaldes kompetencē esošajiem jautājumiem (pilsētas apgaismojums, ielu uzkopšana un bedrīšu labošana, zaļo zonu uzturēšana, ceļu satiksmes zīmju stāvoklis, luksoforu darbība u.c.) var zvanīt uz mobilo tālruni 22011963, uz kuru zvanītājam atbildēs uzņēmuma sekretāre lietvede (darba laikā); savukārt ārpus darba laika zvans būs pāradresēts uz automātisko atbildētāju.

Bez minētā mobilā tālruņa, iedzīvotājiem iespējas sazināties ar fiksētā tālruņa 634 80751 (arī automātiskais atbildētājs) starpniecību.

Jautājumus un priekšlikumus ikviens var rakstīt arī uz epastu: kp@e-liepaja.lv.

Pievieno komentāru

Liepājā