Pārbaudīs jauna maršruta lietderību 1

Lai atslogotu 22. maršruta autobusu rīta stundās un mazinātu lielo pasažieru plūsmu laikā, kad skolēni dodas uz savām mācību iestādēm, no pirmdienas, 21. janvāra, tiks ieviests jauns eksperimentāls maršruts 22S "Atmodas bulvāris – 15. vidusskola".

Ņemot vērā transportlīdzekļu svara ierobežojumus uz Kalpaka tilta, 22S maršrutā kursēs mazas ietilpības autobuss. Reisi šajā maršrutā tiks veikti sākot no plkst.7.40 līdz 8.20. Maršrutu 22S var izmantot gan skolēni, gan citi pasažieri, informē pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".

Reisi šajā maršrutā tiks veikti darba dienās, kad sabiedriskajā transportā rīta stundās ir vislielākā pasažieru plūsma. Skolēnu brīvlaikos maršrutā 22S reisi netiks veikti. Plānots, ka reisi eksperimentālajā maršrutā tiks veikti vairākus mēnešus, pēc tam tiks vērtēts pasažieru pieprasījums un reisu noslogojums, lai lemtu par maršruta nākotni.

No šīs nedēļas sācis darboties jauns atsauksmju tālrunis 20222002, uz kuru pasažieri visu diennakti var sūtīt SMS, lai ziņotu par problēmām, izteiktu priekšlikumus vai atstātu savas labās atsauksmes. Darba dienās no plkst.8.30 līdz 17.00 aģentūras darbinieki atbildēs arī uz zvaniem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Liepājā