Par "Prāta Vētras" biļeti "no rokas" prasa 50 eiro 2

Biļetes uz grupas "Prāta Vētra" koncertu 20. augustā Liepājā vairs nebija iespējams nopirkt pāris stundas pirms pasākuma. Taču tās pārdeva grupa, kas bija organizējusi biļešu iepirkšanu un pārdošanu pie pasākuma norises vietas, novēroja portāls.

Pie stadiona "Daugava" portāls novēroja cilvēku grupu, kuri iepirka biļetes no koncerta apmeklētājiem par 25 eiro un pārdeva paši tālāk vai pienesa kādam citam cilvēkam.

Vairāki cilvēki uz lapiņām bija uzrakstījuši: "Pērku biļetes" un "Pārdod biļetes". Portāls šo grupu novēroja aptuveni 30 minūtes - no pulksetn 20, kad koncerts sākās.

Cilvēki, kuri no grupas vadītāja biļetes pirka, pastāstīja, ka šis cilvēks jau gadiem pārdod biļetes uz pasākumiem, uz kuriem ieejas kartes vairs nav iespējams iegādāties legāli.

Portāls pasākuma norises vietā piegāja pie pašvaldības policistiem, kuri patrulēja netālu no ieejas. Nestādoties priekšā kā prese, viņiem tika izstāstīta novērotā situācija. Pašvaldības policija norādīja, ka gadījums ir Valsts policijas kompetencē.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

jaja

Dumiem dumas izklaides Mums pa 20 piedāvāja Neņēmām protams Pa tādu naudu nevajag man tadas izklaides.

pirms 4 gadiem, 2016.08.22 07:46

ha ha

Es domā, ka par šito ūdeni piečuks jau būtu stipri pārmaksāts :)))

pirms 4 gadiem, 2016.08.22 13:03

Liepājā