Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par novembra pasākumiem Tējas istabā

Jau novembris. It kā gada drūmākais un tumšākais mēnesis. Veļu laiks. Bet manā pagalmā zied pienene, tā liek saulaini pasmaidīt, sasilda sirdi, un top skaidrs, ka vismaz sirdī joprojām ir pavasaris!

Neskatoties uz to, jāliek aiz auss, ka nākamais mēnesis - decembris ir Adventes un Ziemassvētku laiks, un par dāvanu gatavošanu un telpu noformēšanu der padomāt jau šomēnes.

9. novembrī plkst. 10:00 Tējas istabā - sakārtosim domas un atbrīvosim savu radošumu, zīmējot MANDALAS.
11. un 25. novembrī - ZĪDA APGLEZNOŠANAS RADOŠĀ DARBNĪCA. Šalles, lakati, kaklasaites...
13. un 20. novembrī - FILCĒŠANA. Ziedi, cepures, čības...
12. un 26. novembrī - PĒRĻOŠANA. Auskari, rokassprādzes, dažādas skaistas rotas...
14. un 28. novembrī - DEKUPĀŽA uz koka, uz auduma, Ziemassvētku bumbu noformēšana.
19. novembrī - FLORISTIKA. Gatavosim KONFEKŠU PUŠĶUS, kas ir lielisks dāvanas papildinājums.
29. novembrī - FLORISTIKA. Gatavosim ADVENTES VAINAGUS.

Katru otrdienu plkst. 16:30 - iespēja gleznot mazajiem bērniem vecumā no 4-7gadiem.
Un trešdienās plkst. 16:00 - iespēja gleznot bērniem vecumā no 8-12 gadiem.

GLEZNOŠANAS STUDIJA pieaugušajiem -
otrdienās plkst. 18:30 pie mākslinieka Gunta Otaņķa,
ceturtdienās plkst. 18:00 pie mākslinieces Gintas Stavrovskas.

VESELĪBAS VINGROŠANA AR JOGAS ELEMENTIEM -
trešdienās plkst. 18:30 un piektdienās plkst. 18:00.

No 22.novembra līdz 23. decembrim Tējas istabā notiks Liepājas daudzbērnu ģimeņu biedrības ,,Dēkla,, radošo darbu izstāde - pārdošana ,,Radīt prieku sev un citiem-2,,. Atklāšana 22. novembrī plkst. 16:30. Izstādē būs apskatāmi daudzbērnu ģimeņu dažādi vaļasprieki-adījumi ,tamborējumi, izšuvumi,rotiņas,apgleznota zīda darbi. No katra ietirgotā lata 5 santīmi tiks novirzīti bierības,,Dēkla,,aktīvo ģimeņu sveikšanai Jaunā gada pasākumā.

23. novembrī plkst 12:00 astrologs Didzis Šķila aicina ezotērikas interesentus uz astroloģijas studiju prezentācijas pasākumu. Pasākuma mērķis ir sapulcināt cilvēkus, kas interesējas par astroloģiju un arī citām ezotēriskām disciplīnām, lai izveidotu grupu klasiskās astroloģijas studijām.

Programmā - astroloģijas studiju prezentācija (ko var apgūt nodarbībās viena mācību gada ietvaros). Iepazīšanās ar tiem elementiem, ko praksē izmanto astroloģijā. Astroloģijas pielietojamība dažādos cilvēka esības līmeņos. Sfēru mūzika. Tēja.

TĒJAS ISTABAS VEIKALIŅĀ jauns dažādu rokdarbu materiālu pievedums. Esam izveidojuši sadarbību ar divām plaši pazīstamām firmām - ArtDizain un Radošo darbu galerija.

Tāds nu izskatās novembris Tējas istabā. Nesalstam, domājam gaišas domas, smaidām viens otram. Viss ir smuki, smuki!

Tējas istaba

Pievieno komentāru

Liepājā