Par Liepājas teātra direktoru iecelts Herberts Laukšteins

Piektdien notikušajā SIA „Liepājas teātris” dalībnieku sapulcē par teātra direktoru iecelts Herberts Laukšteins. H.Laukšteins amata pienākumu pildīšanu sāk no iecelšanas brīža, vēstī Liepājas kultūras pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Ainda Birkenberga.

Kā iepriekš jau ziņots, pēc Ivara Lūša atlūguma saņemšanas un teātra valdes darba izvērtēšanas Liepājas Kultūras pārvalde oktobrī izsludināja pretendentu atlasi uz Liepājas teātra direktora amatu, kurā bija pieteikušies 11 kandidāti, tai skaitā H.Laukšteins.

H. Laukšteins kā piemērotākais kandidāts atzīts, jo viņam ir zināšanas un pieredze menedžmentā un mārketingā, kā arī teātra jomā.

Ar četriem no tiem notika pārrunas, kā rezultātā par labāko no kandidātiem atkārtotās pārrunās tika atzīts Herberts Laukšteins.

Herberts Laukšteins dzimis 1954. gadā, beidzis Rīgas Lietišķās Mākslas vidusskolu un pēc tam Valsts Teātra mākslas institūtu (GITIS) Maskavā, kur ieguvis kino un teātra režisora diplomu. Pēc atgriešanās Liepājā bijis divu Liepājas teātra aktierkursu - 4. un 5. studijas mākslinieciskais vadītājs un no 1989.gada līdz 1996. gadam Liepājas teātra mākslinieciskais vadītājs.
Pēc aiziešanas no Liepājas teātra H.Laukšteins 11 gadus strādājis „Wrigley Scandinavia AB” par pārstāvniecības un tirdzniecības vadītāju Latvijā, vēlāk par „UAB Wrigley Baltics” Baltijas valstu reģionālo menedžeri un Latvijas filiāles vadītāju.

Pievieno komentāru

Liepājā