Par Liepājas SEZ pārvaldnieku apstiprināts Jānis Lapiņš

Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas valdes sēdē šodien, 10.jūnijā, ar vienbalsīgu lēmumu par jauno pārvaldnieku apstiprināts Jānis Lapiņš. Viņš līdz šim pildīja pārvaldnieka vietnieka pienākumus, informē Liepājas domes priekšsēdētāja padomnieks sabiedrisko attiecību jautājumos Andrejs Rjabcevs.

“SEZ valdes sēdē visi dalībnieki bija vienisprātis, ka Jānis Lapiņš ir pietiekami pieredzējis, lai ieņemtu šo amatu. Viņš desmit gadus strādājis Liepājas SEZ pārvaldē kā pārvaldnieka vietnieks, līdz ar to šajā laikā viņam ir radusies skaidra izpratne par pārvaldes darbību, kā arī ir redzējums par nākotnes attīstības iecerēm,” pēc piektdien notikušās valdes sēdes pauda Liepājas SEZ valdes priekšsēdētājs Uldis Sesks.

Atbilstoši Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas pārvaldes nolikumam, J.Lapiņš pārvaldnieka amatā ir iecelts uz trim gadiem.

Mediju pārstāvjiem būs iespēja tikties ar J.Lapiņu pirmdien, 13.jūnijā, pulksten 10 sasauktajā preses konferencē, kurā viņš skaidros plašāk valdes pieņemtos lēmumus.

Jau vēstīts, ka maija sākumā negaidīti Mūžībā devās Liepājas pilsētas domes deputāts un Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieks Guntars Krieviņš.

Pievieno komentāru

Liepājā