Par Liepājas partijas priekšsēdētāju atkārtoti ievēl Sesku

Sestdien, 29.oktobrī  Liepājas partijas kongresā par partijas priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēts Liepājas mērs Uldis Sesks, savukārt par līdzpriekšsēdētājiem - Gunārs Ansiņš un Helvijs Valcis, ziņo aģentūra LETA.

Liepājas partijas biroja vadītāja Dace Gruntmane aģentūru informē, ka kongresā tika iecelta arī partijas jauna valde, tajā apstiprinot Vilni Vitkovski, Uldi Hmieļevski, Kristīni Niedri-Latheri, Edvīnu Striku, Arti Dauginu un Mārtiņu Pūri.

Sesks ievadrunā uzsvēra, ka kongress ir atskaites brīdis, lai izvērtētu Liepājā pēdējos trīs gados padarīto. Mērs atskaitījās par pēdējos gados paveikto, viņš pauda, ka vēlētājiem dotie uzdevumi pēdējo trīs gadu laikā ir izpildīti vai tiek pildīti.

Liepājas mērs norādīja, ka partijai tuvākajā laikā ir jāgatavojas nākamgad paredzētajām pašvaldību vēlēšanām.

Kongresa debatēs piedalījās arī ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS), kurš ir "Liepājas partijas" biedrs. Premjers kongresa uzrunā akcentēja, ka Liepāja pēc pēdējos gados izveidotajiem objektiem ir sasniegusi jaunu pakāpi.

Kongresa laikā no "Liepājas partijas" ievēlētie 12.Saeimas deputāti informēja biedrus par aktualitātēm valdības darbā. Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāja Aija Barča pastāstīja par ieceri 2018.gadā panākt pensiju indeksāciju atbilstoši darba stāžam. Savukārt deputāts Valdis Skujiņš veltīja atzinīgus vārdus par sadarbību ar vēlētājiem, kas ir jebkura deputāta īstais darba devējs, un pauda pateicību par atsaucību iedzīvotāju pieņemšanās, kurās uzklausīti daudzi racionāli priekšlikumi, kā uzlabot dzīvi Latvijā.

Pievieno komentāru

Liepājā