Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par Liepājas Līvupes pamatskolas direktori apstiprināta Sarmīte Sidorova

Ceturtdien, 19. septembrī, Liepājas pilsētas domes deputāti par iestādes “Liepājas Līvupes pamatskola - attīstības centrs” vadītāju apstiprināja līdzšinējo direktora pienākumu izpildītāju Sarmīti Sidorovu.

S. Sidorova līdz šim profesionālo pieredzi guvusi Gramzdas pamatskolā, strādājot par skolotāju, bijusi pasniedzēja Liepājas valsts tehnikumā, Profesiju skolā, Profesionālās izglītības, tālākizglītības un eksaminācijas centrā, kā arī bijusi direktora vietniece Liepājas speciālajā internātpamatskolā, informē Liepājas pašvaldība.

Šī gada 10. jūlijā tika izsludināts atklāts konkurss uz Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes “Liepājas Līvupes pamatskola - attīstības centrs” direktora amatu. Kopumā konkursam pieteicās divi pretendenti. Konkursa komisija veica pretendentu atlasi un par piemērotāko amatam atzina “Liepājas Līvupes pamatskola - attīstības centrs” līdzšinējo direktora pienākumu izpildītāju Sarmīti Sidorovu.

Pretendentu atlase tika rīkota saskaņā ar Ministru kabineta 2014. gada 19. augusta noteikumu Nr. 496 "Kārtība un vērtēšanas nosacījumi valsts un pašvaldību izglītības iestāžu (izņemot augstskolas un koledžas) vadītāju un pašvaldības izglītības pārvalžu vadītāju amatu pretendentu atlasei" prasībām.

Pievieno komentāru

Liepājā