Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par Liepājas 3. pamatskolas direktori apstiprināta Gaļina Skorobogatova

Liepājas pilsētas domes deputāti par Liepājas 3. pamatskolas direktori apstiprinājuši līdzšinējo Liepājas Liedaga vidusskolas ekonomikas un ģeogrāfijas skolotāju, Liepājas domes deputāti Gaļinu Skorobogatovu.

Liepājas pilsētas dome bija izsludinājusi atklātu konkursu uz Liepājas 3. pamatskolas direktora amatu, uz kuru kopumā pieteicās pieci pretendenti. Konkursa komisija veica kandidātu atlasi un par piemērotāko atzina līdzšinējo Liepājas Liedaga vidusskolas ģeogrāfijas un ekonomikas skolotāju Gaļinu Skorobogatovu, vēsta pašvaldība.

Konkursa izvērtēšanas komisijas sastāvā bija Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks kultūras un sporta jautājumos, komisijas priekšsēdētājs Atis Deksnis, Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Juridiskās daļa vadītāja Dace Arāja, Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes “Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde” vadītājas p.i. Inga Ekuze, Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes “Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde” eksperte kompetenču un izglītības jautājumos Inta Budriķe, Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības Liepājas nodaļas vadītāja Simona Petrovica, Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas direktors Helvijs Valcis un Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Personāla daļas vadītāja Aija Nelsone.

G. Skorobogatovas līdzšinējā profesionālā pieredze saistīta ar ekonomikas un ģeogrāfijas pasniedzējas darbu vairākās Liepājas skolās, bijusi arī Liepājas Universitātes Sociālo zinātņu katedras lektore.

Jaunā Liepājas 3. pamatskolas direktore St. Pēterburgas Universitātē pabeigusi Ekonomikas fakultāti un apmeklējusi dažādus kvalifikācijas paaugstināšanas kursus saistībā ar pedagoģiju.

G. Skorobogatova sāks pildīt savus jaunā amata pienākumus ar 1. augustu.

Pievieno komentāru

Liepājā