Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par komunālajām problēmām Liepājā var ziņot visu diennakti

No pirmdienas, 12. augusta, pulksten 8 Liepājas Komunālajai pārvaldei pa tālruni 22011963 var zvanīt visu diennakti, ziņo Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Komunālās pārvaldes atbildībā ir pilsētas apgaismojums, ielu/ceļu kopšana un uzturēšana, lietus ūdens kanalizācijas sistēmu uzturēšana, zaļo zonu – parku, skvēru, pilsētas mežu –, kā arī pludmales kopšana un uzturēšana, ceļu satiksmes zīmju stāvoklis, luksoforu darbība un ielu kaisīšana, sniega un apledojuma tīrīšana ziemas sezonā.

Uz Komunālās pārvaldes diennakts tālruni tās darbinieki lūdz nezvanīt par situācijām, kuru risināšana ir citu inženierkomunikāciju turētāju vai operatīvo dienestu – valsts vai pašvaldības policijas, ugunsdzēsēju, neatliekamās medicīniskās palīdzības utt. – kompetencē.

Vēl ar Komunālo pārvaldi var sazināties, rakstot uz e-pastu: info@kpliepaja.lv, vai "Twitter" – twitter.com/kpliepaja.

Pievieno komentāru

Liepājā