Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par 1,48 miljoniem eiro iegādājoties tehnoloģijas slimnīcām, Kurzemē uzlabos veselības pakalpojuma pieejamību

Līdz 2021.gada decembrim SIA "Kuldīgas slimnīca" un SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" tiks aprīkotas ar jaunām tehnoloģijām, uzlabojot veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti Kurzemes iedzīvotājiem, liecina Kuldīgas novada pašvaldības informācija.

Īstenojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansētu projektu "Tehnoloģiju iegāde SIA "Kuldīgas slimnīca" un SIA "Liepājas reģionālā slimnīca", uzlabojot veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti Kurzemes iedzīvotājiem", tiks attīstīta infrastruktūra veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanai gan ambulatori, gan stacionāri divās slimnīcās, vēsta LETA.

Plānotās tehnoloģiju iegādes pilnībā vai daļēji saistītas ar neatliekamās medicīnas palīdzības sniegšanu un veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu prioritārajās veselības jomās - sirds un asinsvadu, onkoloģijas un bērnu aprūpes un garīgās veselības aprūpes jomās.

"Kuldīgas slimnīcai" plānota tehnoloģiju iegāde desmit struktūrvienībās, tai skaitā Reanimācijas nodaļā, Dzemdību-ginekoloģijas nodaļā, Terapijas nodaļā, Ķirurģijas nodaļā, Bērnu nodaļā, Uzņemšanas nodaļā, Sterilizācijas nodaļā un Operāciju zālē, Endoskopijas un Ultrasonogrāfijas kabinetos, savukārt "Liepājas reģionālā slimnīca" jaunas tehnoloģijas paredzēts iegādāt Sterilizācijas nodaļas vajadzībām.

Projekta īstenošanai nepieciešamais finansējums ir 1 487 488 eiro, projektam pieejamais kopējais attiecināmais finansējums ir 1 394 049 eiro, tai skaitā ERAF finansējums - 1 184 941 eiro un valsts budžeta līdzfinansējums - 125 464 eiro.

Pievieno komentāru

Liepājā