Paplašinot taksometru parku, "Baltic Taxi" Liepājā cer uz neizmantoto tūrisma potenciālu

Taksometra pakalpojumu sniedzējs SIA "Baltic Taxi", kas paplašinājis taksometru parku Liepājā, cerīgi raugās uz uzņēmuma biznesa perspektīvām Liepājā. Iespējamais "Liepājas metalurga" bankrots viņus nesatraucot.

"Liepājā ir liels tūrisma potenciāls, ko pilsēta neizmanto," "Rietumu Radio" atzina "Baltic Taxi" izpilddirektors Juris Erts, norādot, ka uzņēmums ir gatavs vēl palielināt taksometru skaitu Liepājā, ja būs pieprasījums. Patlaban iepriekšējo četru taksometru vietā pilsētā strādā 10 jaunas "Dacia Lodgy" automašīnas. Iespējamais "Liepājas metalurga" bankrots uzņēmumu nebaidot, jo "nav šaubu, ka, pazūdot vienai biznesa nozarei, kaut kas cits nāks vietā".

Kā sacīja Erts, līdz šim pieprasījums pēc "Baltic Taxi" pakalpojumiem ir bijis liels, ne vienmēr bijusi iespēja savlaicīgi apkalpot klientus, un tas ir viens no galvenajiem iemesliem filiāles paplašināšanai. Mazās kapacitātes dēļ, kā atzina Erts, līdz šim maz esot strādāts ar korporatīvajiem klientiem, kam pēc taksometru skaita palielināšanas tikšot piedāvāti vairāki jauni pakalpojumi.

Jau ziņots, SIA "Baltic Taxi", paplašinot taksometru parku Liepājā, pilnībā atjaunojot un paplašinot to ar jaunām automašīnām, kopumā investējusi 100 000 latu.

Erts noraida baumas par to, jauno taksometru vadītāji Liepājā ir no Rīgas - 12 darbinieku komanda nokomplektēta no vietējiem šoferiem. "Diemžēl atrast darbiniekus nav viegli, jo mums ir augstas prasības, ko izvirzām potenciālajiem darbiniekiem, sākot ar valodu zināšanām un beidzot ar labām komunikācijas spējām ar klientu," sacīja "Baltic Taxi" pārstāvis. Ne katrs pretendents vēloties piedalīties uzņēmuma organizētajā obligātajā divu nedēļu apmācību kursā, "līdz ar to pretendentu loks ir ierobežots". Kā norāda Erts, vadītājiem jāmāk ne tikai stūrēt auto, bet arī rīkoties ar dažādām tehniskām ierīcēm, ar kurām aprīkoti taksometri, jāmāk novērst to iespējamos bojājumus u.c. Viņš atzīst, ka gadās, ka šoferi, kuri, jau sākuši darbu "Baltic Taxi", izlemj to pamest, "jo nevar izturēt slodzi, kāda ir šoferiem".

Jautāts, vai Liepājā nav novēroti taksometru kari, Erts sacīja, ka taksometru firmām, kuru taksometru vadītāji neprot valsts valodu, brauc ar netīrām mašīnām un apkrāpj klientus, "mūsu parādīšanās Liepājā ir kā zobena cirtiens". Taču fiziska vardarbība vai riepu pārduršana Liepājā neesot novērota. Konkurencei, kā atzina Erts, ir jābūt, jo tā neļaujot iemigt un nodrošina augstāku taksometru pakalpojumu kvalitāti.

Kā ziņots, "Baltic Taxi" darbu Liepājā sāka pagājušā gada 2.novembrī, bet pēdējā pusgada laikā "Baltic Taxi" pakalpojumu pieprasījums Liepājā pārsniedzis uzņēmuma piedāvājumu.

Pievieno komentāru

Liepājā