Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Paplašina ielu vingrošanas un sportošanas iespējas

Uzņēmums SIA „Arena Sports” pēc Komunālās pārvaldes pasūtījuma aizvadītā gada nogalē ir pabeidzis vingrošanas rīku komplektu uzstādīšanu pie vairākām vispārizglītojošajām skolām un publiski pieejamajos sporta laukumos pilsētas parkos un daudzdzīvokļu māju mikrorajonos, informē sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Jauni ielu vingrošanas rīki tagad ir pieejami pie četrām skolām, četros pilsētas parkos un četros daudzdzīvokļu māju mikrorajonos.

Vingrošanas stienis, līdztekas, zviedru siena, atspiešanās stienis,vēderpreses soliņš un horizontālās trepes, kas dažādos komplektos ir uzstādīti pilsētā, nodrošina daudzveidīgas sportošanas un fiziskās attīstības iespējas – sevišķi jauniešiem, pie tam tuvu viņu mācību vai dzīves vietai.

Vingrošanas rīku laukumi ir labiekārtoti ar soliņiem, atkritumu urnām, atsevišķās vietās – arī papildināti ar basketbola groziem, futbola vai rokasbumbas vārtiem, velonovietnēm, kā arī veikts tur esošā vingrošanas un sporta spēļu inventāra remonts.

Pasūtījuma izmaksas ar PVN ir 110 485, 49 eiro. Par šo naudu izpildītājs ne tikai piegādāja un uzstādīja vingrošanas un labiekārtojuma elementus, bet pirms to uzstādīšanas bija jānorok un jāaiztransportē arī nederīgā grunts, jāiestrādā grants seguma pamatne, jāuzber melnzeme, jāiesēj zāliens un japāveic citi zemes vai labiekārtošanas darbi. Sporta laukumā pie 2.vidusskolas tika atjaunots asfalta segums.

Piegādātājiem materiāliem un veiktajiem darbiem ir piecu gadu garantija, elementu krāsojumam – trīs gadu garantija. Garantijas laikā izpildītājam būs jānovērš defekti un pašam jāsedz remontdarbu, transportēšanas, montāžas un citi izdevumi.

Jauni ielu vingrošanas elementi uzstādīti:

1.      Raiņa 6. vidusskolas sporta laukumā

2.      2. vidusskolas sporta laukumā

3.      10. vidusskolas pagalmā

4.      15. vidusskolas sporta laukumā

5.      Dunikas ielas parkā

6.      Ventspils ielas parkā

7.      Lāčplēša dārzā Karostā

8.      Jūrmalas parkā/pludmalē

9.      Aisteres ielas mikrorajonā

10.  Kuldīgas ielas mikrorajonā

11.  Sila ielas mikrorajonā

12.  Tosmares mikrorajona sporta laukumā

Pievieno komentāru

Liepājā