(PAPILDINĀTS)Sesks atsaka Liepājas domes opozīcijai rīkot ārkārtas sēdi un noslēdz līgumu ar atkritumu apsaimniekotājiem

7. septembra rītā Liepājas opozīcijas deputāti pieprasīja Liepājam mēram Uldim Seskam sasaukt ārkārtas sēdi un atlikt līgumu slēgšanu ar atkritumu apsaimniekotājiem.

7. septembra pēcpusdienā pašvaldība ziņoja, ka noslēgts līgums ar pilnsabiedrību “Vides pakalpojumi Liepājai”,  “Eko Kurzeme”  un SIA “Eco Baltia Vide”.

Opozīcijas deputāti saņēmuši atteikumu no U. Seska par ārkārtas sēdes organizēšanu.

Pašvaldība norāda, ka ir saņemts Iepirkumu uzraudzības biroja lēmums, kas atļauj slēgt līgumus ar atklātā konkursa “Sadzīves apsaimniekošana Liepājas atkritumu apsaimniekošanas reģionā” uzvarētājiem.

"Ragn-Sells" vērsies tiesā un opozīcijas deputāti ārkārtas sēdē būtu ieteikuši neslēgt līgumus ar izvēlētajiem atkritumu apsaimniekotājiem. "Ragn-Sells" aprēķini liecina, ka konkursa komisija ir izvēlējusies daudz dārgāku pakalpojuma sniedzēju.

Lēmums par līgumu slēgšanu ar SIA "Eko Kurzeme" , SIA "Eco Baltia vide" SIA "Clean R", SIA "Tranzīts L waste" un SIA "EKO joma" pieņemts augusta Liepājas domes sēdē.

Liepājas reģiona pašvaldību vienotais iepirkums par atkritumu apsaimniekošanu attiecas uz visiem Liepājas apkaimes novadiem - Vaiņodes, Durbes, Priekules, Aizputes, Pāvilostas, Nīcas, Grobiņas, Rucavas

"Ragn-Sells" informējis visas pašvaldības par uzņēmuma aizdomām : "Liepājas pilsētas domes vēlmi sargāt atsevišķu uzņēmumu intereses".

Reaģējot uz  vēstuli, 6. septembrī notika Liepāja reģiona pašvaldību vadītāju tikšanās, kuras laikā nolemts, ka jāturpina līgumu saskaņošana un slēgšana ar atklātā konkursa uzvarētājiem, ziņo Liepājas pašvaldība.

Arguments, ka "Ragn-Sells" piedāvājums ir lētāks, sarunās neuzvarēja. Pašvaldības vadītāju nostāja - iedzīvotāji maksās vairāk, bet pakalpojums būs kvalitatīvāks.

PAPILDINĀTS. Liepājas dome informē, ka  8. augusta pēcpusdienā saņemts iesniegums, kurā opozīcija atsauc ārkārtas sēdes pieprasījumu, jo līgums ar atkritumu apsaimniekotājiem jau noslēgts. 


Pievieno komentāru

Liepājā