PAPILDINĀTS AR FOTO: Liepājas Neredzīgo biedrība svin 60 gadu jubileju un atzīmē Starptautiskā Baltā spieķa dienu 2016

Jau astoņpadsmito reizi, 14. oktobrī, Liepājas Neredzīgo biedrība atzīmēs Starptautiskā Baltā spieķa dienu. Taču šis gads biedrībai ir īpašs arī ar tās 60 gadu pastāvēšanas jubileju, kuras no 10. – 13. oktobrim biedrības telpās Ganību ielā, kur norisināsies atvērto durvju dienas, informē Liepājas Neredzīgo biedrība.

Katru dienu no pulksten 10 līdz 15 gida pavadībā būs iespējams iepazīties ar biedrības telpām, ielūkoties dažādās cilvēkiem ar invaliditāti paredzētās nodarbībās, iepazīties ar tiflotehnikas ierīcēm (tehniski palīglīdzekļi, kas paredzēti izmantošanai cilvēkiem ar dažādiem redzes traucējumiem), kā arī ielūkoties Latvijas Neredzīgo bibliotēkas darbā. Ekskursiju izbaudīt būs iespējams arī ar aizsietām acīm. Grupu ekskursijas vēlams pieteikt iepriekš, zvanot pa tālruni 22007874.

Savukārt Liepājas Neredzīgo biedrības Lielās zāles foajē atvērto durvju dienu laikā būs izstādīta biedrības biedru rokdarbu un pinumu izstāde. Tās darbus interesentiem būs iespējams uz vietas arī iegādāties, tādējādi, atbalstot cilvēkus ar dažāda veida invaliditāti.

Piektdien 14.oktobrī  9.30 notiks gadskārtējā akcija sadarbībā ar Ceļu policiju, kuras laikā brīvprātīgie šķērsos ielu ar paceltu balto spieķi. Šogad tas notiks pie mājas Krūmu ielā 28, kurā dzīvo cilvēki ar redzes traucējumiem.
Akcijas mērķis ir atgādināt autobraucējiem būt uzmanīgiem un palaist pāri brauktuvei neredzīgos cilvēkus.

Svētku nedēļa noslēgsies piektdien pulksten 11 Liepājas Neredzīgo biedrības 2.stāva Lielajā zālē ar svētku pasākumu, kopā pulcējot biedrus, brīvprātīgos, sadarbības partnerus, Liepājas un citu pašvaldību pārstāvjus, un citus viesus. Ieeja pasākumā, uzrādot ielūgumu.

Pievieno komentāru

Liepājā