(PAPILDINĀTS AR FOTO) FOTO: Atklāj izstādi "Uzņēmēju dienas Kurzemē 2016" 2

Latvijas produktu, uzņēmēju un pakalpojumu popularizēšana ir viens no iemesliem Uzņēmēju dienu organizēšanai Latvijā, atklājot izstādi "Uzņēmēju dienas Kurzemē 2016", norādīja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

Ja iedzīvotāji pērk importa preces, darbu zaudē vietējais cilvēks, aizdomāties aicina J.Endziņš.

Izstādi piektdien, 27. maijā, Liepājas Olimpiskajā centrā atklāja Satiksmes ministrs Uldis Augulis, Liepājas mērs Uldis Sesks un  Jānis Endziņš.

Izstāde "Uzņēmēju dienas Kurzemē 2016" notiks 27. un 28. maijā Liepājas Olimpiskajā centrā. Ar saviem produktiem un pakalpojumiem apmeklētājus iepazīstinās aptuveni 145 izstādes dalībnieki, informē pasākuma organizatori – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera.

27. maijā Tango zālē līdz pulksten 16 notiek Biznesa iespēju forums par aktualitātēm būvniecības jomā, eksportu, franšīzes iespējām.

Piektdien izstāde darbosies no pulksten 10 līdz 18, sestdien – no pulksten 10 līdz 17. Ieeja izstādē – bez maksas.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 30. maija numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 2

miltiņš

Aknās maiznīcnieki! Izstāstiet, kāda velna pēc-pīrādziņos, kuros sastāvdaļas varētu būt kādas 4-8, parasti ir vismaz 25 sastāvdaļas, kuru lielāko daļu normāls cilvēks savā rumpī nestūķētu, ja par to pat maksātu!!!

pirms 5 gadiem, 2016.05.29 10:48

Liepājā