(papildināta) Visi paraksti vēl nav savākti, bet tramvaju šodien palaidīs

PAPILDINĀTA. 29. maijā, ap pulksten 11 SIA "Liepājas tramvajs" vadītājs Aigars Puks apliecināja, ka visas formalitātes jaunā tramvaja līnijas pieņemšanai ekspluatācijā vēl nav nokārtotas.

"Visi paraksti vēl nav savākti. Taču ir saņemti visi nepieciešamie atzinumi. Šorīt visi būvvaldes pārstāvji bija uz vietas un ir apmierināti ar rezultātu. Šovakar tramvajs tiks palaists," ap pulksten 11 norādīja A. Puks.

Vēlāk Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls informēja, ka jaunā tramvaja līnija beidzot ir nodota ekspluatācijai.

"Par objekta gatavību ir saņemti pozitīvi institūciju atzinumi, kas ir pamats, lai uzsāktu tramvaja līnijas drošu ekspluatāciju. Ir paveikts apjomīgs, nozīmīgs un pilsētai nepieciešams darbs," saka pieņemšanas komisijas vadītāja, būvinspektore Anita Klimbe. Komisijas vadītāja uzsver, ka darbs ir paveikts kvalitatīvi. "Šis no inženiertehniskā viedokļa ir ļoti sarežģīta būve, taču visas iesaistītās puses par darba rezultātu ir pelnījušas atzinību," piebilst A. Klimbe.

Kā informē A. Štāls: "Būvinspekcijas un būvvaldes pārstāvji kopā ar celtniekiem, būvuzraugiem, projektētājiem un pasūtītājiem pagājušajā nedēļā un šīs nedēļas sākumā apsekoja visu jaunās tramvaja līnijas trasi un vērtēja darba rezultātus. Šodien tika izskatīta un parakstīta sagatavotā dokumentācija."

Šobrīd objektā turpinās teritorijas labiekārtošanas darbi, taču tie netraucējot jaunās tramvaja līnijas ekspluatāciju.

Pievieno komentāru

Liepājā