(papildināta) No Liepājas uz Rīgu armijas helikopters pārved smagi slimu jūrnieku

(papildināta ar 3. un 4. rindkopu) No Liepājas uz Rīgu Gaisa spēku helikopters šorīt evakuējis smagi slimu jūrnieku, liecina Nacionālo bruņoto spēku mikroblogošanas vietnē "Twitter" ievietotā informācija.

Ap plkst.3 Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs sāka koordinēt kuģa apkalpes locekļa evakuāciju. Cietušais atradās uz kuģa "Birte Theres" 24 jūras jūdzes no Liepājas ceļā no Sanktpēterburgas uz Kaļiņingradu.

Kā papildina Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienesta (JSF KAD) pārstāve Liene Ulbina, šonakt īsi pirms plkst.3.00 JSF KAD Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs (MRCC Riga) no tankkuģa "Birte Theresi", kas bija ceļā uz Kaļiņingradu, ziņoja, ka vienam no apkalpes locekļiem konstatēta smaga saindēšanās un nepieciešams nogādāt medīciniskajā aprūpē.

Jau vakar pāris kuģa apkalpes locekļiem bijuši līdzīgi simptomi, no kuriem vienu medicīniskajā aprūpē nogādāja Igaunijas Apvienotais Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs, bet otrs zaudēja dzīvību.

Centrs pieprasīja Gaisa spēku aviācijas bāzes helikoptera "Mi-17" atbalstu jūrnieka transportēšanai no Liepājas uz Rīgu. Ap plkst.7.26 helikopters smagi slimo pacientu nogādāja Gaiļezera slimnīcā.

Pievieno komentāru

Liepājā