(papildināta) Aicina uz Lielo Miķeļdienas gadatirgu

PAPILDINĀTA. Sestdien, 26.septembrī, Liepājas Pētertirgū sanāk tirgotāji un pircēji no tuvākām un tālākām vietām, jo par tradīciju kļuvušais un rudens ražas svētkiem veltītais Lielais Miķeļdienas gadatirgus, ļauj izbaudīt īstu andelēšanās prieku.
   
No septiņiem rītā līdz pieciem pēcpusdienā Kuršu laukumā būs izvietoti stādu, kociņu un sēklu tirgotāji, kā arī amatnieki, rokdarbnieki un citu preču tirgotāji, savukārt Rakstvežu ielā norisināsies apģērbu un apavu tirdzniecība, bet Pētertirgus teritorijā būs nopērkams plašs pārtikas preču klāsts.

No desmitiem rītā gadatirgū lustēsies un par jautrību parūpēsies Miķelis ar kundzi. Tiks noskaidrots stiprākais vīrs, iedarbināta garšu laboratorija, kurā atpazīt īsteno lauku garšu un citas aktivitātes. Arī bērni varēs līdzdarboties radošajā stūrītī un uzmeistarot pašu Miķeli. Neiztiks arī bez jestrām muzikālajām pauzēm par kurām gādās Saldus lauku kapela “Strops”. 

Liels paldies SIA “Ardeks”, SIA “SC Grand”, SIA “Forevers”, SIA “Mājas gardums”, Lotte caffe kā arī visiem lauka teritorijas zemniekiem, kas sarūpējuši dāvaniņas gadatirgus apmeklētājiem.
   
Aicinām pieteikties gadatirgū zvanot 634 25883., www.petertirgus.lv.

Agnija Mežniece
SIA "Liepājas Pētertirgus"
Mārketinga menedžere

Pievieno komentāru

Liepājā