Palīdzēs sagatavoties mācību gadam

Liepājas Novada fonds iesaistījies akcijā “Skolas soma”, kas sniedz palīdzību pirmklasniekiem. Skolēniem Liepājā un Liepājas rajonā palīdzību gādās arī Sarkanais Krusts.

Ziedot akcijai “Skolas soma”, lai palīdzētu ģimenēm sagatavot pirmklasnieku skolas gaitām, tagad var arī Liepājā – ziedojumu kastes novietotas “Rimi” lielveikalā “Ostmalā” un izdevniecības “Zvaigzne ABC” grāmatu namā Ganību ielā, informē Liepājas Novada fonda valdes priekšsēde Aiga Jaunskalže.

Tāpat kā iepriekš, akcijai var ziedot arī portālā “Ziedot.lv”. Tā kā šogad līdzekļu vākšanā iesaistījies Liepājas Novada fonds, naudu var pārskaitīt arī tam, bet sadarbībā ar sociālajiem darbiniekiem tiks izvēlēti arī pirmklasnieki, kuri saņems dāvanu kartes 35 latu vērtībā. Vairāk par ziedošanas iespējām var uzzināt fonda mājaslapā www.lnf.lv.

Savukārt Sarkanā Krusta Liepājas komiteja šonedēļ vēl tikai plāno, kā šogad noritēs akcija “Uz skolu ar pilnu somu”. “Pērn aicinājām nest mācību grāmatas, bet cilvēki atnesa arī daudz daiļliteratūras, ko nav, kur likt. Ir ideja šogad atkal aicināt pirkt un ziedot kancelejas preces,” stāsta Sarkanā Krusta brīvprātīgā Līva Kupfere.

Iecerēts, ka augusta beigās varētu veikalos iet klāt cilvēkiem, kuri pērk saviem bērniem skolas lietas, ar lūgumu nopirkt kaut ko arī citiem. Iepriekšējos gados akcijas laikā kancelejas preces varēja nest arī uz Sarkanā Krusta nodaļām.

Pievieno komentāru

Liepājā