Pagarināts darbu iesniegšanas termiņš un dalībnieku loks literāri radošo darbu konkursam "Uz tavām rokām atkal saule silst"

Aicinājums - Liepājas pilsētas un Aizputes, Durbes, Grobiņas, Nīcas, Pāvilostas, Priekules, Rucavas un Vaiņodes novadu izglītības iestāžu skolēniem.

Raiņa un Aspazijas 150 gadu jubilejas gadā nodibinājums "Via Cultura" sadarbībā ar Latvijas Rakstnieku savienības Liepājas biroju ir izsludinājis literāri radošo darbu konkursu "Uz tavām rokām atkal saule silst" Liepājas pilsētas un Aizputes, Durbes, Grobiņas, Nīcas, Pāvilostas, Priekules, Rucavas un Vaiņodes novadu bērniem, skolēniem un jauniešiem.

Konkurss tiek rīkots no 30. marta līdz 11. septembrim un tajā var piedalīties ikviens Liepājas pilsētas un Aizputes, Durbes, Grobiņas, Nīcas, Pāvilostas, Priekules, Rucavas un Vaiņodes novada skolēns no 5. līdz 12. klasei brīvi izvēloties literāro žanru, kurā iesniegt savus darbus.

Konkursa mērķis ir veicināt skolēnu interesi par literatūru, Raiņa un Aspazijas daiļradi, kā arī radoši paust savas domas, iespaidus, vērtējumus un secinājumus.

Literāri radošo darbu vērtēšanas komisiju pārstāv rakstniece, LRS Liepājas biroja vadītāja Sandra Vensko, Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas latviešu valodas un literatūras skolotājs Normunds Dzintars, Liepājas Universitātes lektore Linda Zulmane un dzejnieks Valentīns.

Konkursa rezultātu paziņošana, pirmo triju vietu ieguvēju apbalvošana un labāko darbu lasījumi Dzejas dienu/mēneša ietvaros paredzēti Liepājas Jauniešu mājā.

Konkursa balvu fondu nodrošina Piejūras pilsētu literārais izdevums „Vārds”, Sia „Liepājas teātris”, izdevniecība „Zvaigzne ABC”, u.c.
Konkursa labāko darbu publikācijas iespējamas Liepājas Jauniešu mājas e-avīzē, portālā Via Cultura, kā arī Piejūras pilsētu literārajā izdevumā „Vārds”.

Konkursa papildinātais nolikums pieejams: www.viacultura.lv sadaļā literārā akadēmija, www.jauniesumaja.lv, www.facebook.com/Vārds un www.draugiem.lv/vaards , Liepājas un novadu skolās, u.c.

Konkursu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds, Kultūras ministrija, Liepājas pilsētas kultūras pārvalde, SIA „Liepājas teātris, izdevniecība „Zvaigzne ABC” u.c.

Plašāka informācija rakstot uz e-pastu: ruslansabgunovs@inbox.lv

Via Cultura, LRS Liepājas birojs.

Pievieno komentāru

Liepājā