Pabeigta izmeklēšana lietā par vīrieša nāvi uz prāmja

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes (VP KRP) darbinieki pabeiguši izmeklēšanu kriminālprocesā, kas tika uzsākts par  aizvadītā gada 16. septembrī notikušu konflikta gadījumu uz prāmja, kas beidzās ar kāda vīrieša nāvi, informē VP Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Signe Šteinberga.

Uzreiz pēc notikušā tika aizturēts 1974. gadā dzimis vīrietis, kurš bija iesaistīts konfliktā, viņš tika atzīts par aizdomās turēto un viņam tika piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Izmeklēšanas laikā VP KRP Kriminālpolicijas biroja Sevišķi smagu un sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļa savāca apjomīgu pierādījumu kopumu, tai skaitā ekspertīžu slēdzienus, liecinieku liecības u.c. faktus.

23. martā  kriminālprocesa materiāli tika nosūtīti prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Jau ziņojām, ka 2014. gada 16. septembrī plkst. 08:45 VP KRP tika saņemta telefoniska informācija par to, ka uz prāmja M/V URD Dānijas teritoriālajos ūdeņos noticis konflikts starp diviem 1958. gadā un 1974. gadā dzimušiem vīriešiem. Konflikta rezultātā 1958. gadā dzimušajam vīrietim tika nodarīti miesas bojājumi, un vīrietis notikuma vietā miris.    

Abi minētie vīrieši nodarbojās ar citu personu mantu pārvadāšanu.

Pievieno komentāru

Liepājā